מירי סגל

מירי סגל

מאמנת אישית
אני לא רק מדברת על הגשמה וצמיחה, אלא אני חיה לפי מה שאני מלמדת. האימון שלי מבוסס על הניסיון הרב שצברתי בחיי, כמו גם על הלימודים שלמדתי בתחומים נרחבים. אני מאמינה בנאה דורשת נאה מקיימת
טלפון : 072-2149357
כתובת : נורדאו 14, נס ציונה
מירי סגל

אודותיי

מתלבטים מה הייעוד שלכם? עברתם משבר אישי או משפחתי ואתם רוצים לצאת ממנו חזקים? יש לכם שאלות פנימיות שאתם לא מצליחים לפתור לבד? זקוקים להכוונה ותמיכה בדרך שלכם?
 
עכשיו תוכלו להיעזר בכתובת אחת כדי לבצע אבחון וליצור יעדים ומייד לאחר מכן, להתחיל להגשים אותם. בהתלבטויות, בצמתי דרכים וכשאתם רוצים לצאת ממשבר לצמיחה, אין סיבה שתהיו לבד. מוזמנים לפנות אליי, למירי סגל, ואהיה שם עבורכם להכוונה וגילוי התשובות.
 
תהליך ממוקד
 
בשלב הראשון אני מבצעת אבחון. האבחון הוא בעצם הפנס שמאיר את הדרך. לפעמים הדרך מטושטשת, לפעמים מרוב עצים לא רואים את היער. בעזרת האבחון אני עוזרת למתאמנים שלי לקבוע יעדים ולהניע את התהליך למציאת פתרונות ותשובות.
 
בשלב השני, אנחנו יוצאים לתהליך אימוני שבו תפגשו בהירות, קבלה עצמית, יציאה ממשברים לצמיחה ורתימת כל הכוחות שנמצאים בכם בפנים להתעלות והתחזקות.
 
מה אני מביאה איתי לתהליך שלכם?
 
נעים להכיר, מירי סגל, בעלת תואר שני במנהל עסקים, מאמנת להגשמה, בעלת הכשרה וניסיון בתחומים רבים משלימים כגון : צופן ההגשמה – שיטה לאבחון והעצמה דרך תאריך לידה ושם, נומרולוגיה קבלית, קלפים טיפוליים, קריאה בקלפים, קריסטלים ועוד... את כל הידע והניסיון שצברתי במשך השנים, אני מפעילה עבור המתאמנים שלי.
 
רוצים לקרוא עוד? תוכלו לקרוא עוד על האבחון והאימון ממש כאן באתר שלי.
 
החלטתם שאתם רוצים לצאת לדרך החדשה שלכם? התקשרו עכשיו לתיאום פגישה.
שלכם, מירי סגל, מאמנת ליצירת מציאות ולצמיחה כלכלית.

תחומי השירות

 • נומרולוגיה
 • רייקי

שפות שירות

  תחומי השירות

  • נומרולוגיה
  • רייקי

  פרטי יצירת קשר

  כתובת

  נורדאו 14, נס ציונה, ראשון לציון, רחובות

  אימייל

  mirins12@gmail.com

  התקשרו אלי

  072-2149357