בקרו אותי ברשתות החברתיות 

גלית אזולאי

אודות

בוגרת מכללת רידמן – המכללה לרפואה משלימה, בטווח רחב של סוגי עיסויים בינהם: עיסוי ספורטאים, עיסוי רפואי משולב, עיסוי רקמות עמוק, אבחון וטיפול בעיות אורטופדיות ומדריכת כושר גופני מזה 15 שנים המתמחה באירובי, חיטוב, פילאטיס, פיטבול, ספינינג, חדר כושר ובודי פאמפ מבית לס מילס. 

ממליצה להתנסות גם בטיפול מים וואטסו המשלים את העיסוי כחלום, ממליצה על מרכז המים סימני דרך במושב יציץ הציורי סמוך למושבה מזכרת בתיה ולרחובות, מרחק חצי שעה נסיעה בלבד מתל אביב או ירושלים.

מתוך אמונה באינטראקציה הנדרשת בין גוף ונפש לבריאות טובה ולאחר עבודה של מעל 15 שנה בתחום הספורט היה לי רק טבעי לעבור לתחום הטיפולי של שרירי ושלד הגוף, שחרור השרירים ופתרון לבעיות אורטופדיות שנוצרות עם השנים מחיי היומיום ופעילות ספורטיבית.
 
בחדר הכושר אני מותחת את גבולות יכולות הכושר הגופני מבחינת גוף, שלד שרירים ובמקצועות העיסוי אני משחררת את התכווצויות וההדבקויות של השרירים שנוצרות בין השאר כתוצר לוואי מאימון יתר.
 
עיסוי ספורטאים מיועד הן לטרום אירוע ספורטיבי לדוגמא כדורסל, כדורגל, בין אירועי ספורט, וגם לעיסוי לאחר אירוע ו/או אימון עצים, ומבוצע באתר האירוע עצמו או אצלי בקליניקה. 
 
הניסיון ארוך השנים בתחומי הספורט הרבים נותן לי פרספקטיבה רחבה יותר והבנה עמוקה מעבר לנדרש בתחומי העיסוי.

הטיפולים בקליניקה מקצועיים בלבד. אין להתקשר למטרות אחרות מיניות באופיין שתחשבנה כהטרדה לכל דבר ועניין.

תגיות: עיסוי רפואי בשרון, עיסוי בשרון, עיסוי ספורטאים בנתניה והסביבהעיסוי אבנים חמות בנתניה, עיסוי טריגר פוינט בנתניהעיסוי ספורטאים בנתניהעיסוי רפואי משולב בנתניהעיסוי רקמות עמוק בנתניהעיסוי שבדי בנתניה, עיסוי בפרדסיה, עיסוי בקדימה
 

כתבות אחרונות

המלצות אחרונות