מירב הדס

צור איתי קשר

 
שדרות נים 2, עזריאלי ראשונים
072-2149317

סוגי השירות

מפת הגעה

בקרו אותי ברשתות החברתיות 

מירב הדס

אודות

מירב הדס – מטפלת הוליסטית,
מומחית למערכות יחסים, ביטוי עצמי בזוגיות, תיקשורת, יצירת זוגיות


גרה בראשון לציון, נשואה לעודד, אמא לאופיר, מעין ויואב. מטפלת בעלת 19 שנות ניסיון בעולם הטיפול, מתמחה בשיטת NYE, תטא הילינג, קינסיולוגיה ו IPEC, NLP, רייקי ו EFT.

***
 
בעלת ניסיון רב בטיפול מערכות יחסים, עזרה במציאת זוגיות, עזרה בקשיים בתקשורת בין בני הזוג, עם הילדים, מקום העבודה ובכלל בכל מעגלי החיים. טיפול בבעיות רגשיות כגון דיכאון, פחדים, טראומות, אובססיביות, לחצים וסטרס.  טיפול בכאבים הנובעים בין היתר מפריצת דיסק, כאבי גב, וכאבים בכלל.
 
בעזרת ארגז הכלים העשיר שלי אעזור לכם להגשים את שאיפותיכם, חלומותיכם ומטרותיכם ולחיות חיים מלאים ומוגשמים.
 
מזמינה אתכם ליצור שינוי אמיתי באיכות חייכם, לגלות שאפשר לחיות גם אחרת.
 
את צעדי הראשונים בעולם הרפואה המשלימה התחלתי כבר בשנת 1999 בלימודי רייקי. 
 
הייתי בדיוק אחרי לידת בתי מעין, בשיחה אקראית עם שכנה שסיפרה לי שהיא מורה לרייקי, הזמינה אותי השכנה לערב מבוא בו התחברתי לעולם הטיפול. משם המשכתי בלימודי NLP אשר העניק לי כלים לטיפול בפחדים, ביטחון עצמי, ערך עצמי וטראומות. 
 
את עולם הקינסיולוגיה וה IPEC המטפל באנשים דרך תורת התנועה הכרתי דרך אחת מהבנות שלמדה איתי  NLP ומיד אחרי כן למדתי תטא הילינג שמטפל באמונות מגבילות.
 
את הדובדבן שבקצפת, טיפול באמצעות NYE, או נכון יותר לומר חיבור למדתי במכללת NYE בניהולה של האחת והיחידה נועה יהושוע אביוני. 
 

חיבורים NYE

חיבורים NYE הוא ידע ושיטת טיפול שפיתחה נועה יהושע אביוני, המחברת את האדם לעוצמות שלו ומאפשרת לו לחיות באופן שלם מתוך הגשמה שלמות שקט ואהבה. בשיטת טיפול זו אנו מטפלים באדם ומבינים שמה שקורה בעולמו הוא שיקופים של כמה הוא חי את עצמו.

ברגע שאנו מתחברים לעוצמות שלנו ולמהות שלנו, אנחנו פתוחים לגילוי עצמי, שמאפשר ביטוי והגשמה שלנו בעולם. כשאנו מטפלים באדם עצמו ולא בתוצרים שלו, אנו מטפלים באדמה ולא בזרעים שזרענו, ואז כל תוצרי חיינו משתנים.

"כשאדם חי באופן השלם שבו נברא לחיות – הוא חופשי מלתקן, מלהשלים, מלהתגונן, מלקיים, הוא פשוט חי מתוך החופש לחיות את עצמו באופן טבעי וחופשי, ומתוך כך מתאפשרת חיות מלאה " - נועה יהושע אביוני.

אני מזמינה אתכם ליצור יחד חיבור אחד, שיצור לכם חיים טובים מלאי שפע

 NYE - חיבור אחד – חיים שלמים 

קינסיולוגיה יישומית + ipec

קינסיולוגיה היא תורת התנועה. הטיפול הקינסיולוגי מתמקד בשחרור מתח רגשי של האדם, מהקשיים שנוצרו לו בחיים. ע"י בדיקת שריר, שזאת בעצם שיחה עם השרירים/התאים של הגוף, שהיא תוצר של הקינסיולוגיה ניתן לזהות מדוע האדם "תקוע" או מדוע יש לו קשיים בחיים ולהביא אותו למקום של זרימה ושחרור. 
 
הקינסיולוגיה מטפלת ב:

תטא הילינג

שיטת טיפול שפיתחה וייאנה סטייבל – שיטה שבה משחררים אמונות, פחדים, בקלות וביעילות, ע"י תדר מרפה שבו קיימת אהבה ללא תנאי וחופש בחירה. הריפוי בתטא הילינג מתחיל בזיהוי האמונות המעכבות שלנו והחלפתם באמונות מיטיבות עבורנו, שמאפשרות לנו את השינוי הרצוי בחיינו. 
 
תטא הילינג הינו טיפול אנרגטי בעל תוצאות מהירות. 
 
תטא הילינג מטפל ב:
 

NLP

NLP - היא שיטת טיפול שפותחה ע"י ריצ'ארד בנדלר ופרופסור ג'ון גרינדר. הם חקרו וגילו מה גרם להצלחתם של אנשים מצליחנים וע"י למידת התכונות שלהם ותכנות תבנית החשיבה שלהם ניתן לאפשר לכל אדם להיות מצליחן בתחום בו הוא רוצה להתפתח. 

בעזרת הNLP ניתן להגיע ל:

לקוחות ממליצים

כתבות אחרונות

המלצות אחרונות

כוכי לוי
ליאת שבתאי