עמוד הבית > מאמרים
בקרו אותי ברשתות החברתיות   

המאמרים שלי

המאמרים שלי

וואטסו וחרדות
וואטסו - טיפול פורץ דרך בחרדות

וואטסו הוא טיפול פורץ דרך בכל הקשור לחרדות. המים קשורים לנפש והנפש מחזיקה את החרדות שלנו. כשהמחשבות עפות לעולמות אחרים, והגוף משוחרר ושקט מתמיד, גם הנפש משתחררת ומטיפול לטיפול, חופש והשקט מתרחבים.

וואטסו כטיפול בכאבים כרוניים
וואטסו כטיפול בכאבים כרוניים

כבר אחרי טיפול הוואטסו הראשון אדם יוצא מהמים כשהוא חש הקלה גופנית גדולה ורגיעה עמוקה, מכל בחינות. מטיפול לטיפול הכאבים פוחתים בצורה משמעותית, טווחי התנועה גדלים בצורה משמעותית, והחים רבה יותר נעימים

וואטסו לגיל המבוגר
וואטסו לגיל המבוגר

בני שישים, שבעים , שמונים פלוס, לא תמיד קל. הגוף כבר לא חזק וגמיש כמו פעם, יותר מדי פעמים הוא מגביל אותנו ואנחנו מתרגלים לחיות עם הכאבים המתלווים לעיתים לפעולות הפשוטות ביותר.

וואטסו ברחובות, בית זית, מודיעין
וואטסו – חוויה שמיימית הכובשת בסערה

טיפול הוואטסו נערך בבריכה טיפולית המחוממת לטמפרטורה בין 34 ל 35 מעלות במשך כ 50 דקות. במהלך הטיפול מחזיק המטפל את המטופל על פני המים שם מצופים בקרסוליו, תומך בראשו ומניע אותו בתנועות ערסול עדינות.

טיפול רגשי במים
טיפול רגשי במים

בעזרת טיפול וואטסו בבריכה טיפולית מחוממת התקפי חרדה, רעד בלתי נשלט בידיים, בכי בלתי נשלט, התעוררויות תכופות במהלך הלילה מתוך תחושת לחץ, ואחרות, נעלמות אט אט ומפנות מקום לשקט וביטחון.

וואטסו זוגי
וואטסו זוגי בסימני דרך – הכי רומנטי שיש

וואטסו זוגי, גוף אל גוף ופתאום כף ידו מחזיקה את כף ידה, עוטפת, ופתאום חיוך או דמעות של התרגשות. זמן טהור ורומנטי, זמן מקרב ומרגש כמו שקשה לתאר. בואו לחוויה זוגית אחרת, שתעצים ותעמיק את האהבה שלכם.

וואטסו בהריון
וואטסו בהריון

בטיפול וואטסו המטופלת שוכבת והמטפל תומך בגופה, בזרועותיו ובגופו שלו. המטפלת מעורסלת בזרועותיו, מושטת במים עם קצב המים ועם קצב גופה. וואטסו בהריון מסייע מאוד בשיכוך כאבים, בהורדת המתח ועוד.

וואטסו - המתנה המושלמת לגננת לסוף שנה
וואטסו - המתנה המושלמת לגננת לסוף שנה.

כל השנה היא איתם, משחקת, מלמדת, שרה, מחבקת. היא מלמדת אותם שהם מיוחדים, שהם טובים, שהם מסוגלים, והם מוקירים אותה. ילדים מוקירים ואוהבים. היא חלק עצום בחייהם והם מחכים לבוקר לראות אותה.