עמוד הבית > מאמרים > וואטסו – חוויה שמיימית הכובשת בסערה
שתף אותי
 
 

וואטסו – חוויה שמיימית הכובשת בסערה

וואטסו ברחובות, בית זית, מודיעין
את הוואטסו המציא הרולד דאל מצפון קליפורניה בשנת 1980, הוואטסו מבוסס על שיטת השיאצו ומכאן שמו שמורכב מצמד המילים Watsu) Water Shiatsu).
 
טיפול הוואטסו נערך בבריכה טיפולית המחוממת לטמפרטורה בין 34 ל 35 מעלות במשך כ 50 דקות. במהלך הטיפול מחזיק המטפל את המטופל על פני המים, שם מצופים בקרסוליו, תומך בראשו ומניע אותו בתנועות ערסול עדינות, מתיחות וכיווצים, לחיצות של שיאצו.
 
טיפול הואטסו נותן דגש מיוחד לדפוסי הנשימה של המטופל, במהלך הטיפול חווה המטופל מדיטציה והרפיה עמוקה ולהשפעות רגשיות ופיזיות חזקות ויעיל מאוד לטווח רחב של בעיות רפואיות ורגשיות.
 
  • טיפול הוואטסו מועיל לטיפול בבעיות כאב למיניהן, החל מבעיות של פריצות דיסק ובלט, דלקות פרקים, הפרעות שינה, פיברומיאלגיה, שחרור התכווצויות בשרירים, שיפור תנועת רקמות חלשות והגדלה משמעותית של טווח התנועה. 
     
  • טיפול לכל תופעות ההריון החל מבצקות, עייפות, חוסר שינה, כאבי גב תחתון ועד לזירוז לידה והיפוך עובר. 
     
  • לטיפול בוואטסו יתרונות בטיפול בחרדות, פוביות, הפחתת מתח ופתרון לטראומות מהעבר.
במהלך הטיפול חווה המטופל ירידה בקצב הלב, הנשימות נהיות עמוקות ורגועות יותר ויותר, המים החמימים מרפים את השרירים והמטופל חווה רגיעה עמוקה. 
 
מטופלים מספרים על חוויה של ריחוף בין העננים, צלילה למעמקי האוקיינוס, חזרה לרחם, צחוק מתגלגל ללא סיבה או בכי משחרר.
 
טיפול הוואטסו מדהים כפינוק אישי, משחרר וממלא מצברים מחיי היומיום השוחקים, טיפול זוגי רומנטי, מתנה מיוחדת ובלתי נשכחת ליום הולדת.
 
טיפולי וואטסו ניתן למצוא במגוון מקומות בישראל, אצלי, ליזי אזולאי ברחובות, וואטסו באילת בסתלבט על המים, וואטסו בבית זית, וואטסו בתל אביב.
 
אם אתם רוצים לטפל בבעיה רפואית או להעניק מתנה בלתי נשכחת לעצמכם, לאהוב או לאהובה. טיפול וואטסו הוא הצלחה בטוחה עליה תקבלו הרבה תודות.
 
אתם מוזמנים להגיע אלי לבריכת סימני דרך ברחובות לטיפול וואטסו שמיימי, ולחוות את החוויה המופלאה הזו, עליה כולם מדברים.
 
ליזי אזולאי – 072-2149360