עמוד הבית > מאמרים > וואטסו לגיל המבוגר
שתף אותי
 
 

וואטסו לגיל המבוגר

וואטסו לגיל המבוגר
וואטסו, שיאצו במים. 
שעה של שיוט במים חמים, של סיבובים עדינים, מתיחות וקיפולים במים, של לחיצות ועיסויים. שעה ששוכחים בה את היומיום, שהזמן והמקום נעלמים בה, שעה שעפים בה לעולמות אחרים.
 
כשמדברים על טיפול וואטסו מדברים על זמן של רוגע מושלם, של שקט עמוק שהמים, התנועה בהם, המגע והקצב האחר שלהם, מאפשרים.
 
אבל וואטסו הוא עוד הרבה יותר.
 
הגיל השלישי
להיות בני שישים פלוס, שבעים פלוס, שמונים פלוס, לא תמיד קל. הגוף כבר לא חזק וגמיש כמו פעם, יותר מדי פעמים הוא מאכזב אותנו, יותר מדי פעמים הוא מגביל אותנו ואנחנו מתרגלים לחיות עם מה שיש. עם הכאבים המתלווים לעיתים לפעולות הפשוטות ביותר, עם המוגבלות בתנועות מסוימות, מתרגלים.
 
והזמן עובר, והכאבים לא חולפים, להיפך, הם מתפשטים ומחמירים, והרבה פעמים מתלווים להם תסכול וייאוש. גם להם בלית ברירה, אנחנו מתרגלים.
 
אחת הדרכים להקלה, לשינוי, ליצירת הבדל משמעותי ביומיום ובאיכות החיים, היא וואטסו.
 
טיפולי וואטסו
טיפולי וואטסו מתבצעים בבריכה טיפולית, בטמפרטורה של 35 מעלות, כשהמטופל לא עושה דבר. הוא פסיבי לחלוטין, מפקיד את עצמו בידי המטפל, עוצם עיניים ומאפשר לדברים לקרות.
 
המטפל אוחז בו בעדינות, משיט אותו עם קצב המים, מגמיש, מעגל ומסובב את גופו יחד עם תנועת המים, בקצב הנשימה, מותח גפיים, לוחץ ומעסה, משחרר חסימות אנרגטיות ושרירים תפוסים, מגדיל בהדרגה טווחי תנועה של מפרקים, מערסל, מאזן ומשקיט.
 
טיפולי וואטסו מקלים על כאבי הגוף ומפיגים אותם. הם מאזנים את הקצב הפנימי ומחדשים את פעילותן של מערכות הגוף. 
 
התוצאה היא איכות חיים
התוצאה היא חיים הרבה יותר שלווים, גוף שמרגיש שלם ומאוזן, גוף שלא כואב, חזרה הדרגתית לפעולות שהתרגלנו לצמצם בהן או להימנע מהן כליל, החל מישיבה, עמידה או הליכה, ועד בכלל. 
התוצאה היא איכות חיים.
 
לשאלות, בירורים והזמנות טיפולים,
ליזי אזולאי 054-4375784