עמוד הבית > מאמרים > וואטסו - טיפול פורץ דרך בחרדות
שתף אותי
 
 

וואטסו - טיפול פורץ דרך בחרדות

וואטסו וחרדות
וואטסו מטפל בחרדות? 
 
וואטסו מטפל בחרדות? טיפול בחרדה לא צריך להיות ארוך? לשלב שיחות ותובנות? לשלב כדורים פסיכיאטריים? 
איך המים קשורים לחרדות?
 
כן. וואטסו הוא טיפול פורץ דרך בכל הקשור לחרדות, המים קשורים לנפש והנפש, הנפש מחזיקה את הפחדים והחרדות שלנו יפה יפה. ולא, לא בהכרח נידרש לשיחות ארוכות ולכדורים.
 
למים יש חוקים אחרים
 
טיפול וואטסו הוא שעה של שקט, שקט אמיתי, עמוק ואותנטי. שקט של הנפש.
כשהגוף במים החמים, והאוזניים מתחת לקו המים, אנחנו נכנסים לתדר אחר. המים הם סביבה שונה, מקום אחר, ויש להם חוקים אחרים.
 
איך זה עובד?
 
בטיפול, אני משיטה אותך לאט, בקצב המים, בקצב הגוף, בקצב הנשימה. אני מסובבת ומערסלת אותך, מפתלת את הגוף שיוצר בפיתוליו אדוות אדוות של מים מתנועעים סביבו, מעניקים לגוף בועה של הגנה בתוך המים הגדולים שסביבנו.
 
אני מקפלת אברים ומותחת, משלבת לחיצות של שיאצו המפרקות חסימות ועכבות אנרגטיות, בראש ובגוף כולו. אני מעסה שרירים מוחזקים ותפוסים ומשחררת מה שהוסתר תחתיהם.
 
כשהמחשבות עפות לעולמות אחרים, והגוף משוחרר ושקט מתמיד, גם הנפש משתחררת. 
מחסומים, תבניות, פרשנויות, חומות שיצרנו במשך חיינו והפכו כמעט חלק מאיתנו, נושרים. מתגלגלים החוצה עם המים ונושרים מאיתנו. העוצמה, החופש, השקט והשלווה האמיתיים שיש בנו, אלו שנולדנו איתם והתחבאו תחת מסכות וחומות אינסוף, חופשיים שוב. 
 
מטיפול לטיפול הולכים ומתפשטים בגוף השקט, העוצמה והחופש האמיתיים שבבסיסנו, הולכים ומתרחבים בו, הולכים וממלאים בו כל תא ותא. 
 
כשהשקט מתרחב, לחרדה אין מקום
 
החרדה מצטמצמת ככל שהשקט בגוף דומיננטי וברור יותר.
אנשים שחוו התקפות פאניקה משתקות, שמצאו עצמם לא מסוגלים לדבר, ללכת, אנשים שחוו התקפות חרדה מכירים היטב את דפיקות הלב המואצות, ההזעה המוגברת, הרעד בידיים, את התחושה של התקף לב, את הפחד שמשתלט וממלא את הגוף והראש עד שאין מקום לשום דבר אחר. 
אנשים אלה מדווחים על חיים שמחים ושלווים כבר אחרי מספר טיפולים, אין יותר התקפות פאניקה, סף החרדה ירד משמעותית והם קמים יום יום לחיים מתוך בסיס הרבה יותר רחב ועוצמתי. 
 
אז מה עושים?
 
אם את או אתה חיים בתוך החרדה, אם היא עוטפת אתכם ביומיום או אורבת לרגעים של חולשה, אם אינכם יודעים כיצד להתמודד איתה, כיצד להתחזק ולהתעצם מולה, בואו לנסות וואטסו. טיפולי הוואטסו הם דרך פשוטה, טבעית ונהדרת להתחזק מתוך הבסיס שלנו, מתוך השורש.
 
סימני דרך, ליזי אזולאי, 054-4375784.