עמוד הבית > מאמרים > וואטסו כטיפול בכאבים כרוניים
שתף אותי
 
 

וואטסו כטיפול בכאבים כרוניים

וואטסו כטיפול בכאבים כרוניים
כמה מילים על הוואטסו
 
וואטסו בתרגום מילולי הוא טיפול שיאצו במים, בפועל הוא הרבה יותר מזה.
זהו טיפול אישי, בבריכה טיפולית, בתוך מים חמימים, מים בטמפרטורה של 35 מעלות. במהלך הטיפול אני מציפה אותך, מניעה בעדינות במים, עם הקצב שלהם, עם הנשימה, לאט אני מתחילה למתוח אברים, לעסות וללחוץ במקומות בם מורגשת חסימה.
הכל תוך כדי תנועה נעימה כשלאורך כל הטיפול, אני אוחזת בך, רגישה לגופך ולתחושתך, ושומרת עליך שלא תחווה כאב.
 
כאבים כרוניים
 
כשאני מדברת על כאבים כרוניים, הכוונה היא לכאבי גב, גפיים, שרירים, או כל כאב שהוא, שתוקף אותנו ברמות שונות, אך נמצא שם תמיד. לצורך העניין, לא משנה מה המקור שלו.
 
כשהמים הוואטסו והכאב נפגשים
 
הטיפול בגוף במים החמים יעיל מאוד, השרירים רפויים במים, הגוף והנפש רגועים מאוד וכל מתיחה, עיסוי, או שחרור לא נתקלים בהתנגדות של השרירים ולכן יעילים כל כך כמו גם נעימים מאוד.
 
כבר אחרי טיפול הוואטסו הראשון אדם יוצא מהמים כשהוא חש הקלה גופנית גדולה ורגיעה עמוקה, מכל הבחינות. זהו אפקט מצטבר, ובהדרגה הכאבים פוחתים, טווחי התנועה גדלים בצורה משמעותית, והחיים הרבה יותר נעימים.
 
אחרי שנים של סבל, של כאבים שהתרגלת כל כך לחיות איתם שכבר שכחת איך זה להרגיש טוב, של טווחי תנועה מוגבלים במפרקים, אם זה קושי להרים זרועות, לקפל ברכיים, ללכת, לשבת, לסובב את הראש, בהדרגה הגוף חוזר לעצמו, לגמישות שלו, ולחיים בלי כאבים.
 
וואטסו משפיע מהפעם הראשונה בצורה שאי אפשר לטעות בה. מספר הטיפולים האידיאלי אינדבדואלי מאוד ותלוי באדם, בגילו, בהרגליו, בכאביו, במשך הזמן שהבעיה נמשכת ובמקור לכאבים, בתזונה שלו ובהלך רוחו, ואולי בעיקר, בכוח רצונו ואמונתו. כך או כך, טיפולי הוואטסו מהווים פתרון נהדר לכל אדם שסובל מכאבים כרוניים, בין אם הוא זקוק לארבעה חמישה טיפולים כדי לחזור לעצמו ובין אם הוא זקוק ליותר.
 
אז אם אתה סובל מכאבים, וכלום לא עוזר, אל תאמר נואש. בוא לנסות את הוואטסו.