עמוד הבית > מאמרים > וואטסו - המתנה המושלמת לגננת לסוף שנה.
שתף אותי
 
 

וואטסו - המתנה המושלמת לגננת לסוף שנה.

וואטסו - המתנה המושלמת לגננת לסוף שנה
היא הגננת שלנו, של הילדים הפרחים האהובים שלנו.
כל השנה היא איתם, משחקת, מלמדת, שרה, מחבקת. היא מלמדת אותם שהם מיוחדים, שהם טובים, שהם מסוגלים, והם מוקירים אותה. ילדים מוקירים ואוהבים. היא חלק עצום בחייהם והם מחכים לבוקר לראות אותה.
כן, היא גננת נפלאה, והיא עושה הכל באהבה גדולה. מגיעה לה תודה ענקית.
 
אם לא לה, אז למי?
 
טיפול וואטסו חלומי, המתנה המושלמת לגננת שלנו
המתנה שהיא לא תישכח לעולם, מתנה מקורית ומיוחדת, שעה של חלום שהיא רק שלה, שתשמח הכי שאפשר את הגוף ואת הלב.
טיפול וואטסו הוא המתנה המושלמת.
 
אז מה זה וואטסו ואיפה הוא מתבצע?
וואטסו הוא טיפול מופלא במים חמימים. טיפול שמשלב שיאצו ומים חמים ונעימים. שמשלב ערסול ומתיחות, עיסוי ותנועה, ומים מים מים.
הטיפול מתבצע בבריכה פרטית, בטמפרטורה של 35 מעלות, הבריכה מקורה והיא יפהפיה וקסומה, המים מחליפים בה צבעים וצלילי חלילים מדבריים מלווים את הקסם.
במשך חמישים דקות הגננת המקסימה אצלי בידיים, אני מציפה אותה ומערסלת אותה, מניעה אותה עם הקצב של המים, עם הקצב של הנשימות. אני מקפלת ומותחת איברים, לוחצת ומעסה, מניעה ומרגיעה, מסובבת בעדינות ותומכת בגוף לנשום, להתאזן, להירגע.
היא, עוצמת עיניים ועפה למחוזות אחרים.
 
חוויית הוואטסו
אלו חמישים דקות בהן היא עפה לעולמות אחרים, המחשבות שלה כובות והיא שוכחת מכל הדאגות והלחצים היומיומיים, היא חווה תחושות פלאיות כמו שיבה לעוברות, מעוף בשמים, היא רואה צבעים ושומעת צלילים, ויוצאת מן המציאות כפי שהיא מוכרת לנו, לשעה אחת של חופש אמיתי.
 
המקום
הבריכה של סימני דרך נמצאת בתוך גינה מטופחת ויפהפיה ובה נדנדות, פינות ישיבה בנויות עץ, מוצלות ונעימות, עצים ופרחים צבעוניים רבים וערוגות תבלינים ריחניים. לרשותה מקלחת וחדר הלבשה, פירות, עוגיות ושתיה חמה וקרה.
 
אז כשאתם רוצים להפתיע את הגננת במתנה מיוחדת ומקורית, רכשו לה שובר של טיפול וואטסו בסימני דרך כי זו המתנה המושלמת וכי מגיע לה.
 
התקשרו עוד היום והזמינו לה שובר מתנה לשעה מופלאה.
 
סימני דרך, ליזי אזולאי, 054-4375784.