עמוד הבית > בריכה טבעית ללא כלור תעשייתי
סימני דרך

הערות

  • לא עובדת בימי שבת

סוגי השירות

סרטון תדמית

סרטון תדמית
סרטון תדמית

מפת הגעה

בקרו אותי ברשתות החברתיות   

בריכה טבעית ללא כלור תעשייתי

בריכה טבעית ללא כלור תעשייתי

בריכת סימני דרך של ליזי אזולאי, הינה בריכה טיפולית טבעית המאפשרת לקבל טיפול בריא ומושלם בטמפרטורה של 35 מעלות, ללא כימיקליים וכלור תעשייתי הגורם לאלרגיות עור, צריבה בעיניים, ריח חריף של כלור "הנדבק" לגוף גם אחרי מקלחת ומקלקל את חווית הטיפול.

אנשים רבים רגישים ואף אלרגיים לכלור תעשייתי ולכימיקלים השונים שבבריכות השחייה. בכל רחבי העולם, יותר ויותר בריכות שחייה הפכו לבריכות טבעיות בשל היתרונות הבריאותיים הרבים שיש לבריכה טבעית.

איך זה בעצם עובד?

מתקינים בבריכה מכשיר מלח המייצר כלור טבעי באמצעות תהליך של פירוק המלח במים. בשונה מהכלור התעשייתי בעל הריח החריף, הכלור הטבעי חסר ריח, אינו גורם לגירויים ומאפשר שחייה עם עיניים פקוחות ללא חשש מצריבות, עיניים אדומות וכמובן גירויים בעור.

מוסיפים למכשיר מיוחד מלח המורכב מהיסודות כלור ונתרן. כאשר מי הבריכה זורמים דרך האלקטרודות במכשיר המלח, המכשיר מפרק את המלח ליסודות המרכיבים אותם ומזרים אותם בחזרה לתוך הבריכה.

ניתן לחשוב בטעות כי מי הבריכה מלוחים כמו מי הים, המליחות במים בבריכה הטבעית לא מורגשת ואינה פוגעת בעור ובעיניים, למעשה מדובר על חצי מהמליחות הקיימת בעיניים.

מדובר במערכת חדשנית בעלת פיקוד אלקטרוני ממוחשב הדואג במשך 24 שעות ביממה לשמור על ערכים מדוייקים ברמות הכלור והחומציות במים ובכך מבטיח שחיה בריאה ונטולת כל הרכיבים הכימיים המוכנסים למים בבריכות הפועלות על בסיס כלור תעשייתי.