עמוד הבית > מתנה מושלמת ומקורית ליום נישואין
סימני דרך

הערות

  • לא עובדת בימי שבת

סוגי השירות

סרטון תדמית

סרטון תדמית
סרטון תדמית

מפת הגעה

בקרו אותי ברשתות החברתיות   

טיפול וואטסו מתנה מרגשת ורומנטית ליום נישואין

טיפול וואטסו מתנה מרגשת ורומנטית ליום נישואין

יום הנישואין שלכם, הוא היום המאושר שלכם, המיוחד שלכם, והדרך המושלמת לחגוג אותו, היא טיפול וואטסו זוגי בסימני דרך.

בריכה טיפולית טבעית המאפשרת לקבל טיפול בריא ומושלם בטמפרטורה של 35 מעלות, ללא כימיקליים וכלור תעשייתי הגורם לאלרגיות עור, צריבה בעיניים, ריח חריף של כלור "הנדבק" לגוף גם אחרי מקלחת ומקלקל את חווית הטיפול.
 
וואטסו זוגי בסימני דרך הוא טיפול מופלא. הוא משולב בהילינג והוא עוצמתי גופנית ואנרגטית, הוא אישי והוא גם רומנטי ומקרב, הוא עוצמתי והוא בעיקר מרגש.
 
זו שעה של חלום בה שניכם במים החמים, בבריכה פרטית, מקורה ומקסימה בתוך גינה צבעונית ופורחת, בין עצי פרי, ציפורים, פעמוני רוח ופרחים.
שעה שאנחנו, שני מטפלים, איתכם במים. אנחנו מציפים אתכם, מערסלים, משיטים ומסובבים בעדינות. מותחים ומרפים, לוחצים ומעסים. הכל עם התנועה של המים, עם הנשימה ועם קצב הגוף. איפה שהוא בטיפול אנחנו מקרבים ביניכם גוף אל גוף, לטיפול של ארבע ידיים על כל אחד מכם, ואלו דקות מרגשות עד עומק הלב. 
בשעה הזו המחשבות מתעופפות, השרירים משתחררים, שלווה ושקט עמוקים ומופלאים מתפשטים בגוף וכבר קשה לדעת מי אתה והיכן אתה. מתוך המקום העמוק הזה מרגישים פתאום את הגוף הצמוד, ואהבה עמוקה עולה אל פני השטח וממלאת הכל.
אחרי הוואטסו הזוגי מתקלחים, מתרווחים, נחים על הנדנדה או בפינות הישיבה המוצלות, שותים כוס קפה או תה ירוק, אוכלים עוגיה או פרי, ומאפשרים לשלווה, לחופש, לאהבה, להתפשט בגוף.
 
וואטסו זוגי בסימני דרך, הוא הרבה יותר משעה רומנטית, הוא הרבה יותר מטיפול במקביל במים, הוא זמן זוגי עמוק מלא אהבה ואושר. 
 
קנו לכם טיפול מתנה ליום הנישואין, אתם תזכרו אותו הרבה הרבה אחריו.

לקוחות ממליצים על הטיפול

שלומית

וואוו איזה חוויה מופלאה. אני בשבוע 32 ובפעם הראשונה מאז ההריון שאני מרגישה קלה כנוצה. ריגשת אותי דרך עצמי ודרך העובר שבתוכי. מודה לך על רגעים קסומים.

יגאל

רגש שרוצה להתפרץ לבכי, געגועים למשהו, אולי לתום שכבר לא איתי? אולי לחום שיעטוף אותי? אולי לילדות? בזכותך ליזי שחררתי שליטה וחוויתי את אלו הרגשות.

שגית

פוגשת בך היום לראשונה. יחד עם הידיעה שזו תחילתה של ידיות מופלאה. היה לי עונג צרוף! כל כך הרבה חוויתי שאני צריכה עוד לעכל. אחת החוויות הכי חזקות שלי..

רוני

לא ידעתי לאן אני מגיעה - ידעתי רק שיש בריכה שמציפה רגשות, לחיצות, סיבובים... הגעתי ונגעתי בשמיים - עפתי למקומות שטרם ביקרתי בהם ונהניתי מאוד.

רומי

ילדתי את ביתי בלידת מים, בבריכה, באופן קסום וטבעי.הגעתי אליך לאחר 8 חודשים והרגשתי במשך שעה כיצד אני יוצאת מהרחם לאויר העולם בעצמי.

קרן ורוני בן עמי

אני בעננים, עברתי טיפול מדהים, עוצמתי, מסע שלם בטיפול אחד. ריחפתי, צפתי, התחברתי, בכיתי, התענגתי, התרגשתי, פשוט מסע קסום ורוחני שהשאיר אותי שלווה...

עדנה

חשבתי שיהיה לי קשה להתמסר אבל לא השארת לי ברירה, התמסרתי כל כולי. היה תענוג גדול, מקווה שישפר גם את הנפש וגם את הגוף. בטוחה שאחזור.

מעיין

אני בשבוע 39 + להריוני הראשון, משהו פנימי אמר לי שהגוף דורש לצוף, להתחבר פנימה ולהתנתק מכל הרעשים, הפחדים, החששות וההתרגשות ובאופן לא מקרי היקום ...

מיכל

איתך במים הרגשתי כמו ברחם... הודתי לבריאה על המים, על היותך מטפלת נפלאה, על שהגעתי עד אליך! תודה רבה

לימור שני

היה פשוט נפלא, חוויה של רוגע ושכרון חושים, אחת המדהימות אם לא ההה...

לילך הרשקוביץ

אני לא כותבת אליך אלא לאלפי האנשים שטרם חוו אצלך את החוויה השמיימית של טיפול וואטסו. במשך שעה ריחפתי בין מים לשמיים, לא היה רגע אחד של נחיתה...

קרי

חלום! חוזרת אליך פעם שניה, ליזי יקרה, תודה על שעה שבה ריחפתי וקיבלתי כל כך הרבה רוגע שלווה תחושה שלא ניתן לקבל בשום טיפול. עוצמות של חלום שלא רוצים...

גלי זוהר

אין לי מילים לתאר את האושר הזה. אולי זה יראה למישהו כהגזמה. אבל אני באמת יכולה לחלק את החיים שלי לפני ואחרי... זה אחד הדברים הכי נפלאים שעברתי בחיי...

אבי וחרות

זאת הפעם הראשונה שאני עושה וואטסו. אני חייבת להגיד שהחוויה היתה הרבה מעבר למה שציפיתי. זאת הרגשה מדהימה שקשה לתאר אותה במילים - שילוב של לחזור לרחם...

אביבה

שאלת אותי בסוף מה הרגשתי וכל כך מורכב לתאר קשת של רגשות ותחושות. מחשבות, הנאות, דמעות, אבל הדבר שהכי בלט והתנקז לו למקום אחד הוא שהרגשתי בראשית

אופיר הורוביץ

לא ידעתי למה אני באה או למה לצפות, ופשוט מצאתי את עצמי מרחפת איתך בעולם אחר שהוא לא פה. תודה רבה על הכל!