עמוד הבית > וואטסו לטיפול בלחצים ודאגות
סימני דרך

הערות

  • לא עובדת בימי שבת

סוגי השירות

סרטון תדמית

סרטון תדמית
סרטון תדמית

מפת הגעה

בקרו אותי ברשתות החברתיות   

בסימני דרך, וואטסו טיפולי ללחצים ודאגות

בסימני דרך, וואטסו טיפולי ללחצים ודאגות

לחצים, דאגות, פחדים, חרדות, התקפות חרדה, התכווצויות בבטן, התעוררויות בלילה....
המציאות של חיינו מספקת המון אפשרויות חדשות וישנות והמון דברים טובים, אבל גם מלחיצה, מדאיגה ומפחידה לעיתים. איכות החיים שלנו, איכות השינה, חשובות לבריאותנו ולרווחתנו, לשמחה שלנו ושמחה לא יכולה לשכון במקום שיש דאגה או חרדה. וואטסו טיפולי, עושה פה פלאים.

בריכה טיפולית טבעית המאפשרת לקבל טיפול בריא ומושלם בטמפרטורה של 35 מעלות, ללא כימיקליים וכלור תעשייתי הגורם לאלרגיות עור, צריבה בעיניים, ריח חריף של כלור "הנדבק" לגוף גם אחרי מקלחת ומקלקל את חווית הטיפול.
 
טיפולי וואטסו בסימני דרך, משולבים בהילינג ונוגעים עמוק עמוק בנשמתנו. הם ממוססים את הלחצים והפחדים, ומאפשרים לשקט שלנו, לשמחה, לחופש, לעוצמה שלנו, לעלות על פני השטח, להתפשט בתוכנו ולהיות לנו. האחיזה המקיפה והתומכת במים, חום המים, התנועה בתוכם ואיתם, השקט שמשתרר כשהאוזניים במים ומותיר בחלל רק את רחש הנשימה, כל אלו ממוססים את החומות במקום הכי בטוח, ומשחררים לחופשי את השקט והשמחה האותנטיים שלנו, האמיתיים שלנו. וכשהגוף מתמלא שמחה, עוצמה, שלווה וחופש, לא נשאר לו מקום לפחדים.
 
הטיפולים בבריכה מקסימה, מחוממת ומקורה, פרטית ברחובות. בין עצי פרי וציפורים מצייצות ומקפצות בין הענפים לגג הבריכה, ובין פרחים צבעוניים ופעמוני רוח מנגנים. הטיפולים בני שעה, שעה שאתם בידיים שלי, אני מציפה ומשיטה אתכם, מסובבת את הגוף בעדינות, מותחת אותו ומרפה, לוחצת ומעסה, ולפעמים רק מניחה ידיים ואור גדול מתבהר. זהו זמן שהוא חלום, מרגש ועוצמתי. משחרר עמוקות מנטאלית, גופנית, רוחנית ונפשית. התחושה נשארת, וממלאת את הגוף.
 
וואטסו כטיפול בלחצים, חרדות, פחדים ודאגות, עובד נהדר. מטיפול לטיפול השקט והשמחה שלנו, העוצמה והשלווה שבנו, גדלים ומבססים להם מקום קבע בלבנו, בנפשנו, בגופנו. מטיפול לטיפול הגוף מלמד אותנו את הדרך, מראה לנו שהוא יכול לשחרר, שיש בו עוצמות ויש בו שמחה ויש בו שקט, ואנחנו לומדים להכיר אותם יותר ויותר ולחבק אותם אלינו.
 
לפרטים נוספים, דברו אתי, 072-2149360.