עמוד הבית > התמחות בוואטסו טיפולי
סימני דרך

הערות

  • לא עובדת בימי שבת

סוגי השירות

סרטון תדמית

סרטון תדמית
סרטון תדמית

מפת הגעה

בקרו אותי ברשתות החברתיות   

בבריכת סימני דרך מתמחים בטיפול בבעיות רפואיות ורגשיות

בבריכת סימני דרך מתמחים בטיפול בבעיות רפואיות ורגשיות

בבריכת סימני דרך, בניהולה של ליזי אזולאי, טיפולי הוואטסו הם לא רק הטיפול האולטימטיבי כמתנת יום הולדת, טיפול זוגי רומנטי או פינוק עצמי לרגיעה ממירוץ החיים השוחקים.
בריכת סימני דרך מתמחה בטיפולים רפואיים בטווח רחב של בעיות פיזיות, רגשיות ורוחניות.

בריכה טיפולית טבעית המאפשרת לקבל טיפול בריא ומושלם בטמפרטורה של 35 מעלות, ללא כימיקליים וכלור תעשייתי הגורם לאלרגיות עור, צריבה בעיניים, ריח חריף של כלור "הנדבק" לגוף גם אחרי מקלחת ומקלקל את חווית הטיפול.

לצורך הטיפול יצרנו עבור הלקוחות מגוון כרטיסיות המפחיתות את עלות הטיפול בצורה משמעותית.

מעבר לטיפול וואטסו, ליזי אזולאי מטפלת בכירה ברפלקסולוגיה, הילינג ורייקי, למדה בצורה מקיפה אנטומיה ופתולוגיה ומביאה את טיפול המגע מהרפלקסולוגיה והטיפול האנרגטי מההילינג והרייקי לתוך טיפולי הוואטסו, מה שמאפשר לה לטפל בטווח רחב של בעיות מסוגים רבים ובמקרים רבים לשלב בתהליך הריפוי גם טיפולים יבשים וגם טיפולים בבריכה.

ליזי, מקפידה להעסיק רק מטפלים ברמה הטיפולית הגבוהה ביותר, רבים מהם הגיעו מעולם ההידרותרפיה ומהרפואה המשלימה וכולם בעלי ניסיון רב בטיפול. מטפלים מתקבלים לעבודה רק אחרי שעברו בחינה מעמיקה למקצועיותם על ידי ליזי

למה ניתן לצפות בטיפול הוואטסו בבריכת סימני דרך?

וואטסו הוא שילוב המילים שיאצו ומים. הטיפול מתבצע בבריכה טיפולית גדולה המאפשרת עד שלושה טיפולים בו זמנית, מים חמימים (סביב 35 מעלות צלזיוס במשך כל השנה, קיץ וחורף), מבנה מקורה וממוזג, מקלחת מאובזרת, כיבוד קל ושתיה חמה וקרה, אורות מתחלפים בכל מיני צבעים הצובעים את הבריכה מבפנים, ברקע צלצול פעמוני רוח וציוץ ציפורים, מוזיקת ספא מרקיעה מתנגנת ברקע, מתחם מטופח מקושט במגוון פרחי העונה, פינות ישיבה, נדנדות מוצלות, גן עדן אמיתי.

תכלס... כדי להבין צריך לחוות, זה כמו לנסות לתאר שיר בלי לשמוע אותו.


הטיפול משלב אלמנטים אנרגטיים מההילינג והרייקי, תנועות עיסוי, שילוב קומבינציות של תנועות, לחיצות, מתיחות מהשיאצו ושילוב עיסוי כפות רגלים מהרפלקסולוגיה מותאם לצורך הטיפולי.

ראשו של המטופל נתמך כל העת מעל פני המים תוך כדי ציפה, עירסול, מתיחות, וכיווצים.

המטופל מאבד את חוש ההתמצאות, לא יודע מה למעלה ומה למטה ושוקע למצב מדיטטיבי עמוק.

למים החמימים יש אפקט הרגעות משל עצמם, הוואטסו עצמו מקדם מצב עמוק של רגיעה עם שינויים דרמטיים במערכת העצבים האוטונומית.

באמצעות רגיעה ושיפור מערכת העצבים הפאראסימפתטית, יש לוואטסו השפעה עמוקה על המערכת העצבית-שרירית.

ההשפעות של הטיפול עשויות להוביל לשיפור תפקודה של מערכת העצבים, כתוצאה מהשיפור חלים שינויים פיזיולוגיים בכל הגוף.

ווטסו עוזר להורדת מתח השרירים והגדלת טווח התנועה. התמיכה של המים מספקת הקלה על הלחץ המופעל על המפרקים. התנועות במים מותחות בעדינות את כל הטווחים של עמוד השדרה ומסייעות לשחרור הלחץ בין המפרקים.


באיזה מצבים בריאותיים מטפל הוואטסו:


לקוחות ממליצים על הטיפול

שלומית

וואוו איזה חוויה מופלאה. אני בשבוע 32 ובפעם הראשונה מאז ההריון שאני מרגישה קלה כנוצה. ריגשת אותי דרך עצמי ודרך העובר שבתוכי. מודה לך על רגעים קסומים.

יגאל

רגש שרוצה להתפרץ לבכי, געגועים למשהו, אולי לתום שכבר לא איתי? אולי לחום שיעטוף אותי? אולי לילדות? בזכותך ליזי שחררתי שליטה וחוויתי את אלו הרגשות.

שגית

פוגשת בך היום לראשונה. יחד עם הידיעה שזו תחילתה של ידיות מופלאה. היה לי עונג צרוף! כל כך הרבה חוויתי שאני צריכה עוד לעכל. אחת החוויות הכי חזקות שלי..

רוני

לא ידעתי לאן אני מגיעה - ידעתי רק שיש בריכה שמציפה רגשות, לחיצות, סיבובים... הגעתי ונגעתי בשמיים - עפתי למקומות שטרם ביקרתי בהם ונהניתי מאוד.

רומי

ילדתי את ביתי בלידת מים, בבריכה, באופן קסום וטבעי.הגעתי אליך לאחר 8 חודשים והרגשתי במשך שעה כיצד אני יוצאת מהרחם לאויר העולם בעצמי.

קרן ורוני בן עמי

אני בעננים, עברתי טיפול מדהים, עוצמתי, מסע שלם בטיפול אחד. ריחפתי, צפתי, התחברתי, בכיתי, התענגתי, התרגשתי, פשוט מסע קסום ורוחני שהשאיר אותי שלווה...

עדנה

חשבתי שיהיה לי קשה להתמסר אבל לא השארת לי ברירה, התמסרתי כל כולי. היה תענוג גדול, מקווה שישפר גם את הנפש וגם את הגוף. בטוחה שאחזור.

מעיין

אני בשבוע 39 + להריוני הראשון, משהו פנימי אמר לי שהגוף דורש לצוף, להתחבר פנימה ולהתנתק מכל הרעשים, הפחדים, החששות וההתרגשות ובאופן לא מקרי היקום ...

מיכל

איתך במים הרגשתי כמו ברחם... הודתי לבריאה על המים, על היותך מטפלת נפלאה, על שהגעתי עד אליך! תודה רבה

לימור שני

היה פשוט נפלא, חוויה של רוגע ושכרון חושים, אחת המדהימות אם לא ההה...

לילך הרשקוביץ

אני לא כותבת אליך אלא לאלפי האנשים שטרם חוו אצלך את החוויה השמיימית של טיפול וואטסו. במשך שעה ריחפתי בין מים לשמיים, לא היה רגע אחד של נחיתה...

קרי

חלום! חוזרת אליך פעם שניה, ליזי יקרה, תודה על שעה שבה ריחפתי וקיבלתי כל כך הרבה רוגע שלווה תחושה שלא ניתן לקבל בשום טיפול. עוצמות של חלום שלא רוצים...

גלי זוהר

אין לי מילים לתאר את האושר הזה. אולי זה יראה למישהו כהגזמה. אבל אני באמת יכולה לחלק את החיים שלי לפני ואחרי... זה אחד הדברים הכי נפלאים שעברתי בחיי...

אבי וחרות

זאת הפעם הראשונה שאני עושה וואטסו. אני חייבת להגיד שהחוויה היתה הרבה מעבר למה שציפיתי. זאת הרגשה מדהימה שקשה לתאר אותה במילים - שילוב של לחזור לרחם...

אביבה

שאלת אותי בסוף מה הרגשתי וכל כך מורכב לתאר קשת של רגשות ותחושות. מחשבות, הנאות, דמעות, אבל הדבר שהכי בלט והתנקז לו למקום אחד הוא שהרגשתי בראשית

אופיר הורוביץ

לא ידעתי למה אני באה או למה לצפות, ופשוט מצאתי את עצמי מרחפת איתך בעולם אחר שהוא לא פה. תודה רבה על הכל!