עמוד הבית > וואטסו זוגי רומנטי ומקרב
סימני דרך

הערות

  • לא עובדת בימי שבת

סוגי השירות

סרטון תדמית

סרטון תדמית
סרטון תדמית

מפת הגעה

בקרו אותי ברשתות החברתיות   

וואטסו זוגי רומנטי ומקרב

וואטסו זוגי רומנטי ומקרב

וואטסו זוגי מעניק חוויה מיוחדת שמנצחת כל טיפול יבש. רוצים לרענן את הזוגיות, לצאת משגרת החיים המלחיצה? בואו לטיפול זוגי רומנטי ומפנק. 
 
טיפול ואטסו זוגי, חוויה רומנטית המוסיפה אהבה וקירבה לזוגיות. גם לזוג צעיר שלא מזמן התחתן וגם לזוגות שעברו ביחד דרך, מדובר במתנה רומנטית יחידה במינה שתזכרו תמיד ותספרו את הימים עד לפעם הבאה. זוגיות דורשת תשומת לב. ודרך מושלמת לתת לבן/בת הזוג תשומת לב היא להזמין טיפול וואטסו רומנטי המבטא אהבה וכיף, מרגש ומקרב גוף אל גוף ולב אל לב. 

בריכה טיפולית טבעית המאפשרת לקבל טיפול בריא ומושלם בטמפרטורה של 35 מעלות, ללא כימיקליים וכלור תעשייתי הגורם לאלרגיות עור, צריבה בעיניים, ריח חריף של כלור "הנדבק" לגוף גם אחרי מקלחת ומקלקל את חווית הטיפול.
 
ברגע שמגיעים למתחם הבריכה נכנסים לאווירה קסומה ורגועה, שומעים את צלצול פעמוני הרוח, ברקע מתנגנת מוסיקה מרגיעה. ניתן להירגע בפינת הישיבה או על הנדנדה המוצלת ולנשנש מיני כיבודים. הטיפול הזוגי נערך בבריכה טיפולית מחוממת לטמפרטורה המושלמת של 35 מעלות, התאורה בתוך הבריכה צובעת את המים בקשת של צבעים, ציפורים מצייצות למעלה והקסם מתחיל.
 
בתוך המים החמימים מקבלים אתכם שני מטפלים. הסבר קצר, המטפלים שמים לכם מצופים על השוקיים, העיניים נעצמות, האוזניים מתחת לפני המים, שקט, המחשבות כבות, משקל הגוף נתמך על ידי המים, עמוד השדרה הופך רפוי וגמיש ואתם במצב של הרפיה מדיטטיבית עמוקה.
 
המטפלים מציפים אתכם במים, משיטים אתכם לאט, עם זרימת המים, מסובבים, ומערסלים אתכם, מקפלים לכם את הרגליים והידיים, מותחים, לוחצים ומעסים, התנועה במים תמיד עם הקצב שלהם, תמיד עם חיבור לנשימה.
 
ייחודי לנו: באמצע הטיפול המטפלים מקרבים ביניכם, גוף צמוד אל גוף, לכמה דקות של טיפול בארבע ידיים בכל אחד מכם. מתוך המקום העמוק בו אתם נמצאים, מתוך המקום בו המחשבות עפות ואינכם זוכרים היכן אתם ומי אתם... תרגישו את גופה/גופו של אהובכם/אהובתכם צמוד אליכם. אלו הן דקות מהפנטות. זמן מקרב לבבות ומרגש עד דמעות. הכי רומנטי שיש.

"במשך שעה ריחפנו בין שמיים לשמיים, לא היה רגע אחד של נחיתה, חוויה של מעבר בין כוכבים"
 
"חוויה מדהימה, שונה ואחרת. הישאבות פנימית והתחברות עצמית, הדבר הכי טהור שאפשר לעבור"
 
"שאלת אותי בסוף מה הרגשתי וכל כך מורכב לתאר קשת של רגשות ותחושות, מחשבות, הנאות, דמעות, אבל הדבר שהכי בלט והתנקז לו למקום אחד הוא שהרגשתי בראשית"
 
"יש אנשים שחווים חוויה חוץ גופית, אני חוויתי חוויה תוך גופית. הרגשתי כי חזרתי לרחם, לשקט ולשלווה"
 
"לרגע הייתי רקדנית, לרגע לוליינית על טרפז בקרקס, פעם פגשתי את עצמי ברחם אימי וכשהשמש ליטפה פניי, שכחתי תלאות העולם וחייכתי בבטן"