ניר גודינגר

ניר גודינגר
בקרו אותי ברשתות החברתיות  

ניר גודינגר

אודות

ניר גודינגר
מטפל אלטרנטיבי רב תחומי בעל 12 שנות ניסיון המגיע מרקע של כימיה אורגנית ומבין לעומק את התהליכים הפיזיולוגיים המתרחשים בגוף ומוסמך בתחומי הטיפול מטעם  כ - 12 בתי ספר שונים לרפואה משלימה ברחבי הארץ.

מגיע מרקע של כימיה אורגנית ומבין לעומק את התהליכים הפיזיולוגיים המתרחשים בגוף.

מעסה רפואי במגוון שיטות מגע: עיסוי הוליסטי, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי שיקומי, עיסוי טריגר פוינט, עיסוי תאילנדי על מיטת טיפולים, שיאצו סיני על מיטת טיפולים.

מומחה בשיקום תנועתי אורתופדי: טיפול בכאבי גב תחתון המקרינים לרגל (כאבי סיאטיקה), פריצות דיסק, כאבים במפרק הירך, בברכיים בקרסוליים, טניס וגולף אלבו, כתף קפואה, כאבים בצוואר ובעורף, דורבן בכף הרגל. 

השינוי מורגש כבר בשלבי הטיפול ההתחלתיים, עם השיפור בטווח תנועת השרירים והשיפור המשמעותי בתפקוד הגוף.

ארגז הכלים העשיר שיש לניר מאפשר דינמיות בשילוב טכניקות טיפול שונות המותאמות לצרכיו הבריאותיים והרגשיים של המטופל.

טיפול בכאבי גב

כאבי גב תחתון עשויים להופיע במגוון מוקדים וברמות כאב שונות. במקרים רבים אנשים מתלוננים על כאבי גב תחתון אך בדיקה מראה כי מדובר על אזור המותניים. 

טיפול בכאבי מפרקים

המפרקים מחברים בין עצמות שונות ומאפשרים יכולת תנועה ותפקוד שוטף של איבר המפרק כדוגמת מפרק הברך המחבר בין הירך והשוק ובאמצעותו אנו יכולים לבצע פעולות בסיסיות כמו כיפוף, פשיטה סיבוב פנימה והחוצה של הברך.

טיפול בכאבי ראש / פנים

גורמים פנימיים לכאבי ראש, הם: התייבשות, חסימה בזרימת האנרגיה וערוץ הכבד ועליית "האש של הכבד" למעלה. הצטברות של ליחה פנימית או לחות יכולה אף היא להיות סיבה של כאב ראש, הצטברות ליחה במערות האף.

טיפול לימפטי

מערכת הלימפה פועלת בגופנו במקביל למערכת כלי הדם, ומשמשת כמערכת ניקוז והובלה חד כיוונית, אשר נועדה לאפשר לתאי הגוף לתפקד בסביבה בריאה, והיא חלק חיוני ממערכת ההגנה החיסונית של הגוף. 

טיפול נוירולוגי

טיפול במחלות הקשורות בחוסר שליטה בעצבים. בעיות כגון: טיקים בלתי רצויים, שיתוק פנים, ליקויים בדיבור כגון גימגום ובעיות נוירולוגיות שנוצרות לעיתים לאחר תאונה.  

טיפול בכאבי צוואר

הצוואר מהווה את הקצה העליון של עמוד השדרה ומורכב משבע חוליות צוואריות, לחוליות העליונות יש מבנה המאפשר תנועות סיבוביות של הראש. בעוד שהחוליות התחתונות של הצוואר מעורבות בתנועות של כיפוף ויישור קדימה.

לקוחות ממליצים

הצטרף עכשיו

אנשי מקצוע ברפואה משלימה ואורח חיים בריא. 

הצטרפו עכשיו למסלול בסיס לשישה חודשי התנסות בחינם!