שתף אותי
 
 

כשאוויר ומים נפגשים

מחבר הכתבה: מיכל זוהרנושא: וואטסו
וואטסו - כשאוויר ומים נפגשים
על פי האסטרולוגיה הסינית מים קשורים לרגשות אגורים. גם פחד.המים שוטפים מנקים ומטהרים ועל פי הקבלה יש להם תפקיד של ריפוי. לכתבה המלאה
שתף אותי
 
 

וואטסו - המתנה המושלמת לגננת לסוף שנה.

מחבר הכתבה: סימני דרךנושא: וואטסו
וואטסו - המתנה המושלמת לגננת לסוף שנה
היא הגננת שלנו, של הילדים הפרחים האהובים שלנו.
כל השנה היא איתם, משחקת, מלמדת, שרה, מחבקת. היא מלמדת אותם שהם מיוחדים, שהם טובים, שהם מסוגלים, והם מוקירים אותה. ילדים מוקירים ואוהבים. היא חלק עצום בחייהם והם מחכים לבוקר לראות אותה.
כן, היא גננת נפלאה, והיא עושה הכל באהבה גדולה. מגיעה לה תודה ענקית.
לכתבה המלאה
שתף אותי
 
 

וואטסו בהריון

מחבר הכתבה: סימני דרךנושא: וואטסו
וואטסו בהריון
בטיפול וואטסו המטופלת שוכבת במים כשמצופים לרגליה והמטפל תומך בראשה ובגופה, בזרועותיו ובגופו שלו. המטפלת מעורסלת בזרועותיו, והיא מושטת ונעה במים בסיבובים גדולים ובתנועות הרמוניות, בהרמוניה עם קצב המים ויחד עם תנועתם, ובהרמוניה עם קצב גופה, הדופק, הנשימה.
וואטסו מביא לשיפור משמעותי בהריון בכל הנוגע לשיכוך כאבים, להשבת הגמישות וכושר הניידות לגוף, הורדת המתח, שיפור מצב רוח ואיכות החיים, במקרים מסוימים מייחסים לו הגדלת כמות מי שפיר, הרחבת טונוס השרירים ברחם ובגוף כולו, ופעמים רבות גלישת תינוקות ממצג עכוז למצג ראש.
 
וואטסו מראה שיפור משמעותי בבריאות הנפש וירידה משמעותית בחוויית הלחץ של המטופלת. ניכרות השפעות מיידיות בהפחתת המתח, הפחתת הכאב, ושיפור מצב רוח.
תחושות של הרפיה ושלווה, רגיעה ושחרור שליטה שנשארות ימים לאחר הטיפול, נפוצות ביותר. מעבר לתחושה הטובה, אלו מועילות ביותר כהכנה ללידה הקרובה. 
לכתבה המלאה
שתף אותי
 
 

וואטסו זוגי בסימני דרך – הכי רומנטי שיש

מחבר הכתבה: סימני דרךנושא: וואטסו
וואטסו זוגי
וואטסו אצלנו הוא טיפול משולב במים. הוא נוגע בגוף ובנפש, מאזן, משלים, מרגיע שרירים ומביא שלווה לנשמה.
בזוג, אתם יחד במים. כל אחד עם מטפל משלו, מתמסר לזמן האישי שלו לעוף.
ואז, מתוך המקום שאתם כבר לא זוכרים מי אתם, איפה אתם, אנחנו מפגישים אתכם גוף אל גוףזהו זמן יחד, זמן טהור ורומנטי שמקרב ומרגש כמו שקשה לתאר.

לכתבה המלאה
שתף אותי
 
 

טיפול רגשי במים

מחבר הכתבה: סימני דרךנושא: וואטסו
טיפול רגשי במים
בעזרת טיפול וואטסו בבריכה טיפולית מחוממת תופעות כמו התקפי חרדה, רעד בלתי נשלט בידיים, בכי בלתי נשלט, התעוררויות תכופות במהלך הלילה מתוך תחושת לחץ, ואחרות, נעלמות אט אט ומפנות מקום לשקט וביטחון המתרחבים בגוף ובתודעה בהדרגה, והופכים להיות בסיס רחב ודומיננטי לאדם.
 
וואטסו בסימני דרך הוא קודם כל טיפול רגשי במים, אחר כך כל היתר.
לכתבה המלאה
שתף אותי
 
 

וואטסו – חוויה שמיימית הכובשת בסערה

מחבר הכתבה: סימני דרךנושא: וואטסו
וואטסו ברחובות, בית זית, מודיעין
את הוואטסו המציא הרולד דאל מצפון קליפורניה בשנת 1980, הוואטסו מבוסס על שיטת השיאצו ומכאן שמו שמורכב מצמד המילים Watsu) Water Shiatsu).
 
טיפול הוואטסו נערך בבריכה טיפולית המחוממת לטמפרטורה בין 34 ל 35 מעלות במשך כ 50 דקות. במהלך הטיפול מחזיק המטפל את המטופל על פני המים, שם מצופים בקרסוליו, תומך בראשו ומניע אותו בתנועות ערסול עדינות, מתיחות וכיווצים, לחיצות של שיאצו.
 
לכתבה המלאה
|

הצטרף עכשיו

אנשי מקצוע ברפואה משלימה ואורח חיים בריא. 

הצטרפו עכשיו למסלול בסיס לשישה חודשי התנסות בחינם!