שתף אותי
 
 

חולמת להיות מאושרת בחיים, בזוגיות ולהרגיש נאהבת?

מחבר הכתבה: שמואלה אדרינושא: שיטת NYE
מערכת יחסים טובה, בריאה ותקינה מעניקה תחושה של אושר, סיפוק ושלמות, אבל בעקבות הרגשות הרבים והקיצוניים המתחוללים בתוכנו, לא תמיד אנו יודעים להתנהל ולהוביל את עצמנו למקום בריא המניב תחושת אושר וסיפוק. נשמע מוכר? האם גם אתם חשים שאתם חלק ממערכת יחסים שלא מביאה לכם אושר? חולמים ומייחלים שמשהו ישתנה אבל אין לכם מושג כיצד לעשות זאת? על הדרך בה עזרתי לדבורה לבנות בסיס חדש למערכת יחסים טובה והרמונית, ולהפוך את התקווה הגדולה של חייה לאושר אמיתי תוכלו לקרוא במאמר שלפניכם. מוזמנים לקרוא, ליישם ואף לשתף.

דבורה היא עקרת בית, נשואה לאבנר, אמא ל-4 ילדים קטנים. לדבריה, אבנר הוא בעל קריר, אדיש וחסר אנרגיות. היא חשה תסכול גדול, היא מביטה על חברותיה שנראות לה מאושרות, משווה את עצמה אליהן ומרגישה שונה ויוצאת דופן. דבורה מסבירה זאת מתוך העובדות הנראות לה על פי תחושותיה וראות עיניה- חברותיה מקבלות יחס חם ואוהב, נהנות ומבלות עם בעליהן, בעוד שהיא יושבת בבית במצב רוח ירוד ומרגישה בודדה. 
 
כששאלתי את דבורה מה הביא אותה אלי לטיפול, היא סיפרה לי שחלום חייה הוא להיות מאושרת, לחלוק זוגיות הרמונית עם בן זוגה ולהרגיש נאהבת. היא אמרה שהיא מרגישה אבודה, שהיא לא יודעת איך להוביל את עצמה למקום הזה  שהיא תקועה, מתוסכלת וחסרת אונים. 
 
היא הוסיפה ואמרה: "אני רואה כמה זה יכול להיות כיף לנשים שהבעלים שלהן מגיעים הביתה ומפרגנים להן, יש להן אווירה טובה בבית. יש להן מערכת יחסים טובה גם בבית וגם מחוצה לו. גם לי בא להרגיש כמוהן, אבל אני לא יודעת איך לעשות את זה, מה להגיד לבעלי על מנת שיבין את התחושה הנוראית שאני מרגישה? אני מחפשת פתרון שיוכל לעזור לי. רוצה להרגיש תחושה של אושר".
 
מיד נראה מה עשיתי כדי לעזור לדבורה להרגיש אושר פנימי. תחילה, בואו נדבר על השלב הראשון בתהליך. 
 
בשלב ראשון: לימדתי את דבורה להירגע
כשדבורה הגיעה אלי היא הייתה מאוד מתוסכלת, המחשבות הרבות שהתרוצצו לה בראש לא נתנו לה מנוח. המחשבה על החיים שלה לעומת החיים של החברות שלה גזלה ממנה אנרגיה עצומה וגרמה לה לחוסר תפקוד במשק הבית בכלל ובפרט עם בעלה. בשלב ראשון עצמנו עיניים, עצרנו את עומס המחשבות ונכנסנו למקום של שקט ושלווה.
דבורה מיד הרגישה הקלה גדולה, וכך יכלה להבין את הלך הרוחות המתחולל בנפשה. 
 
שלב שני: בנינו סדרי עדיפות חדשים 
כעת, כשהרגענו את הלחץ ועומס המחשבות, יכולנו לשבת בנחת ולקחת את הזמן הדרוש כדי להבין ביחד מה עובר עליה וכיצד עליה לתפקד בתוך מערכת זוגית ומשפחתית. הסדר שנעשה לה בראש הוביל אותה לשינוי מחשבתי עצום, התפיסה שלה בנוגע לחייה ולסובבים אותה השתנתה בן רגע. היא החליטה לעשות שינוי בהתנהלות היומיומית שלה ולנתב את חייה לשגרה יותר מעניינת ומספקת.  הקונספט החדש מאוד התחבר לחלומה הגדול  – להיות מאושרת. רק המחשבה על השינוי מילאה אותה באושר גדול ובאנרגיות חדשות. היא הרגישה שסוף סוף מצאה את הכיוון הנכון שיוביל אותה ואת בני משפחתה לחיים הרמוניים. 
 
שלב שלישי: הבהרנו מחדש את המערכת הזוגית 
אחרי שהבהרנו מחדש את חשיבותה בבית, הן כחלק ממערכת יחסים זוגית והן כבעלת משפחה, אמא לילדים, צללנו לתוך שיחה על זוגיות אידיאלית וזאת על מנת לתת לדבורה כלים מעשיים ויעילים להתנהלות נכונה שמגיעה ממקום של אושר ואהבה.
אט אט היא החלה לגלות יותר ויותר הבנה בנוגע לסיטואציות שקרו לה בעבר, ומה היה עליה לעשות על מנת שדברים יתגלגלו אחרת. אפשר ממש היה לראות כיצד החלום שלה לחוות אושר מתחיל לרקום עור וגידים. היא נהנתה ונתמלאה בהתרגשות רק מעצם המחשבה על השינוי והכיוון החדש אליהם היא מתכווננת.
 
 
בשורה תחתונה
דבורה הגיעה אלי לקליניקה לטיפול במטרה "לחדש ימיה כקדם"- לחדש את הקשר עם בעלה ולשקם את ההרמוניה במשפחתה, המטרה היא לחיות ולחוות אושר.
כפי שיכולתם לראות במאמר, במסגרת הטיפול, הבינה דבורה כי היא זו שיוצרת את מציאות חייה על פי המחשבה והדרך בה היא בוחרת לצעוד. מעבר לכך, היא קיבלה כלים רבים ומגוונים הדרושים לה כדי לדעת כיצד לנהל את חייה ממקום של אושר. 
 
ולסיום אתן את זכות המילה האחרונה לדבורה:
"...קיבלתי בטיפול אצל שמואלה מעל ומעבר למצופה:  למידה אדירה וברמה גבוהה, השקעה אדירה, אכפתיות ומענה מכל הלב. התחושה שהרגשתי וקיבלתי משמואלה זה שהאושר שלי חשוב לה כאילו הוא האושר שלה, היא פתחה לי את הדלת הכי רחבה לאושר. הטיפול לימד אותי תהליכי עבודה פנימיים נכונים, שינה לי לגמרי את המחשבה ופשוט העיף אותי לאושר הכי גדול שלי, תודה שמואלה ! " 
 
הנה כמה טיפים קטנים עבורכם, צידה לדרך
גם אתם רוצים להאיר את חייכם באור האושר? לפני שאתם עונים, תעצרו לרגע והציבו לעצמכם 3 אתגרים חשובים והשלימו את המשפטים: 
אושר בעיני זה...
אם הייתי יכול/ה לחוות אושר אז...
כדי להיות מאושר/ת עלי להיות...
 
עכשיו תורכם
הראיתי לכם איך נתתי לדבורה את הכלים הדרושים על מנת להגשים את החלום. עכשיו תורכם. מה תוכלו להוסיף מניסיונכם? מה אתם הייתם מציעים לדבורה כדי להגיע לאושר גדול יותר? אשמח אם תשתפו אותי פה למטה בתגובות, כדי שכולנו נוכל ללמוד ולצמוח.
 
הצעד הבא לאושר יכול להיות שלכם 
אהבתם? שתפו את המאמר עם חברים. אם גם אתם רוצים לקבל ממני עצות טובות, השראה והעשרה בנושא של מערכות יחסים
 
צרו קשר לטלפון 072-2149323 
 

כתבות נוספות של שמואלה אדרי

מחבר: שמואלה אדרי

מטפלת רגשית , מחברת לאנרגיית החיים, מוסמכת אקדמית nye , מדריכה ומנחת סדנאות, מורה להילינג- תטא הילינג המורחב בידע קבלי, מאבחנת באמצעות "כוח אותיות השם" והנומרולוגיה, מלווה אנשים להגשמת חלומותיהם

הצטרף עכשיו

אנשי מקצוע ברפואה משלימה ואורח חיים בריא. 

הצטרפו עכשיו למסלול בסיס לשישה חודשי התנסות בחינם!