שתף אותי
 
 

לחץ לחץ לחץ...

מחבר הכתבה: לימור שלוםנושא: NLP
לחץ לחץ לחץ
לפני מספר שנים הגיע אלי שלומי למפגש בתקווה שאוכל לעזור לו, הוא חגג לא מזמן יום הולדת 50, הוא נשוי באהבה לורד, יש להם ילדים מוצלחים, יש לשניהם משכורות יפות, יש להם דירה משלהם ועוד דירה להשקעה, הם בריאים ובכל זאת... שלומי לא רגוע, מקום העבודה שלו מלחיץ אותו, הוא רוב הזמן חי בתחושה שהטוב הזה יכול בכל רגע  להשתנות, שצריך לחסוך יותר, שצריך לשמור יותר על הבריאות, שאין לו שליטה על העתיד, הוא הבין שהלחץ המתמיד יפגע, בסופו של דבר, בבריאותו הפיזית.
 
העבר כבר עבר, העתיד עוד לא כאן ואנחנו לא באמת יודעים מה הוא צופן לנו, ההווה, לעומת זאת, ממש כאן, עכשיו, וכדאי שנהנה מימנו.
 
אז איך עושים את זה?
 
המלצתי לשלומי להצטרף לקורס המודעות שלי.
12 פגישות שבועיות הן זמן נפלא ליצירת תהליך שימשיך אתנו גם לאחר הקורס.
בקורס אנחנו לומדים איך אפשר לחיות אחרת, לומדים להבין טוב יותר את עצמנו ואת חוקי היקום, מתרגלים דמיון מודרך בכל פעם ובהדרגה הופכים מודעים ורגועים יותר.
כשאנחנו רגועים, קל לנו יותר להתנהל, ההחלטות שלנו שקולות יותר, אנחנו יודעים להעריך נכון יותר את סביבת החיים שלנו ואז גם קורים שינויים מבורכים.
 
בימים אלה שלומי הוא אדם רגוע יותר, הוא עובד באותו מקום עבודה אך ברוגע, הוא בעל נוח יותר לאשתו, אבא מכיל יותר לילדיו והכי חשוב, הוא למד לאהוב ולבטוח בעצמו.
 
אם גם אתם רוצים לחיות חיים רגועים יותר, התקשרו 054-4223118 או כתבו אלי lish7@netvision.net.il
 
באהבה לימור

כתבות נוספות של לימור שלום

התמודדות עם מוות של אהוב קרוב
נושא: NLP

ליאת איבדה לא מזמן את בעלה, איש בריא וחיוני, משמעותי מאד לסביבתו, בעל אוהב...

מחבר: לימור שלום

למדה אצל טובי המורים ואספה הכשרות בנומרולוגיה, בכירולוגיה, ברייקי, בתקשור, בפענוח חלומות, בטיפול ב-NLP בדמיון מודרך בשיטת PINK, ב-RGRM ובשיטת NYE

הצטרף עכשיו

אנשי מקצוע ברפואה משלימה ואורח חיים בריא. 

הצטרפו עכשיו למסלול בסיס לשישה חודשי התנסות בחינם!