שתף אותי
 
 

רוצים שינוי בחיים שלכם? בואו צאו לדרך חדשה בכל תחום שתבחרו.

מחבר הכתבה: מירי סגלנושא: נומרולוגיה
רוצים שינוי בחיים שלכם? בואו צאו לדרך חדשה בכל תחום שתבחרו.
אימון – לא מה שחשבתם.
 
אם אתם נמצאים בצומת דרכים בחייכם, מתלבטים מה ללמוד או איך  להתקדם עם הקריירה שלכם, מתלבטים לגבי הזוגיות או ההתפתחות האישית, בכל שאלה כזו, יש אפשרות לחקור ולהגיע לתשובות הנכונות עבורכם.
אימון, הוא שיטה מצוינת עבור אנשים שנמצאים בצמתי דרכים. אימון מעולה גם עבור אנשים שנמצאים בנקודה נמוכה בחייהם ושואפים לשפר את מצבם.
 
איך אימון יוצר שינוי בחיינו?
 
אימון עוזר לבצע את ההחלטות הטובות עבור המתאמן ולהזניק את האדם מתוך מקום של חולשה או התלבטות למצב של צמיחה והצלחה.
 
מה אתם חושבים כשאתם שומעים את המלה אימון?
 
יכול להיות שהמלה אימון מזכירה לכם את מאמן הספורט שמדריך את המתאמנים שלו לבצע תרגילים בדרך מאוד מדויקת לפי תוכנית. יכול להיות שאתם מכירים את עולם האימון מתוכניות טלוויזיה ורדיו או ממאמנים שנתקלתם בהם ברשתות החברתיות. בהרבה מקרים, גם באימונים מהסוג הזה, המאמן מגיע עם תוכנית מוגדרת ומובנת בוחן עם המתאמן על מה הוא רוצה לעבוד ומבצע את התוכנית.  האימון שאני מציעה לכם הוא שונה בתכלית.
 
מהו האימון שאני מציעה לכם?
אני מציעה לכם אימון שמטרתו יצירת מציאות רצויה. 
אנו בוחנים ביחד את המצב הקיים ואת הסוגיות שבהן אתם מבקשים לעשות שינוי. האם נדרשת החלטה בתחום הקריירה, הזוגיות או ההתפתחות האישית? האם האדם שמגיע אליי נמצא במשבר וזקוק ליד תומכת ומכוונת שתעזור לו בדרכו לצמיחה? האם מדובר במשפחה שזקוקה לאימון בתחום הכלכלי? עבור כל סוגיה, חשוב לי מאוד לשמוע היכן האדם מולי נמצא ומה ניתן לעשות כדי לאפשר לו לפרוח.
בשלב הראשון אני מבצעת אבחון מתוך הניסיון שלי והכלים אותם למדתי. האבחון עוזר לי להבין מה מרגיש האדם ?  מה מנהל אותו ? באיזה תקופת חיים הוא נמצא? 
 
זה מאפשר לי למקד את השאלות והתשובות שעומדות בפנינו. כבר בשלב האבחון ניתן לסמן את המטרות והיעדים ואת הדרך אליהם.
 
בשלב השני, אנחנו עוברים לתהליך האימון. בתהליך אנו מכוונים ליצירת מציאות חדשה ורצויה למתאמן. בין אם מדובר בשיפור במצב הכלכלי או בלקיחת החלטות חשובות בחיים, האימון הוא תהליך שעוזר לנו להתקדם בדרך ולהגיע ליעדים ולמטרות שאנו מציבים.
 
אז בעצם, מה ההבדל בין אימון רגיל למה שאני מציעה?
 
באימון כושר או אימון קואיצינג רגיל, המאמן מכין תוכנית עבודה מכוונת תוצאות ופעולות, והמתאמן מבצע אותה כחלק מתהליך האימון. 
 
לעומת זאת, באימון ליצירת מציאות, אנחנו חוקרים ביחד את השאלות והסוגיות שאתם מעלים, ומוצאים את התשובות שטמונות בכם. תפקידי כמאמנת הוא לסייע ולכוון, לקדם תהליכים שנובעים מכם. 
 
כאשר מפת החיים שלכם עם ה – GPS פרוס לפני אני יודעת לקחת את מה שיש במפה ולעזור לכם לייצר את המציאות הרצויה עבורכם.
 
האם אתם חושבים שיש לכם את היכולת לשפר את חייכם?
 
אם אתם חושבים שיש בכם את היכולת, אתם צודקים בהחלט. האימון שאני מתמחה בו מבוסס על הקשבה עצמית ועל חקר הייעוד הנשמתי של המתאמן.
 
 כמובן, שכמו בכל באימון קואיצינג, גם באימון ליצירת מציאות, אנחנו מסמנים מטרות ומתווים דרך להגעה אליהם. יש לנו תוכנית ואנחנו מתקדמים בתהליך אימוני כדי לבצע אותה . ההבדל הוא שבסיס העבודה פנימה ולא החוצה. ואנו עובדים באימון על 4 רבדים : הרובד האנרגטי, המנטלי, הרגשי, והפיזי.
 
אם גם אתם רוצים להצליח בחיים, לשנות דברים שמפריעים לכם, להתקדם ולפרוח, האימון הוא כלי נהדר שאני יודעת שיעבוד גם עבורכם.
 
התקשרו עכשיו והתחילו את הצמיחה שלכם!

מירי  072-2149357
 

כתבות נוספות של מירי סגל

הילדים הם המראה שלנו
נושא: נומרולוגיה

קרה לכם שהילדים שלכם הרגיזו אתכם? קרה לכם שהתעצבנתם על בן או בת הזוג? קרה לכם...

פרשת שמות
נושא: נומרולוגיה

בפרשה זו אנו רואים כיצד הנשים לוקחות את העניינים לידיים ועושות מעשים אמיצים...

מחבר: מירי סגל

אני לא רק מדברת על הגשמה וצמיחה, אלא אני חיה לפי מה שאני מלמדת. האימון שלי מבוסס על הניסיון הרב שצברתי בחיי, כמו גם על הלימודים שלמדתי בתחומים נרחבים. אני מאמינה בנאה דורשת נאה מקיימת

הצטרף עכשיו

אנשי מקצוע ברפואה משלימה ואורח חיים בריא. 

הצטרפו עכשיו למסלול בסיס לשישה חודשי התנסות בחינם!