שתף אותי
 
 

תטא הילינג - תהליך של התת מודע

מחבר הכתבה: ענת מנורנושא: אקסס בארס
ענת מנור, מטפלת בתטא הילינג
שיחה אישית

אני עובדת עם הרבה נשים בכל הגילאים ובכל פעם תופסת אותי אישה אחרת ונכנסת לי עמוק עמוק ללב. רציתי לשתף אתכם הפעם בשיחה אישית שהייתה לי עם אישה נפלאה ומיוחדת שיחד לאט לאט הגענו לשורש הבעיה. לפני כל טיפול של תטא הילינג, חשוב לי להסביר את אופי הטיפול והשלבים שנעבור בו. אבל יותר מכך, חשוב לי להקשיב לאישה שמגיעה אליי כדי לשמוע מה על ליבה ומה מפריע לה (או לפחות מה היא חושבת שמפריע לה). חלק מהטיפול בתטא הילינג הוא התהליך האנרגטי שאנחנו עוברים ובעזרתו מגיעים לתת המודע שלנו ולמה שמפריע לנו וחוסם אותנו באמת.

הבנת הרצון

אפרת (שם בדוי) סיפרה לי על הרבה שלבים בחייה ותהליכים שעברה בפן המקצועי שלה כמנהלת חשבונות. בשיחה איתי היא התמקדה בעיקר בבעיה שמטרידה אותה יותר מכל - הרצון שלה למצוא עבודה. היה לה מאוד חשוב למצוא עבודה שגם מפרנסת אותה וגם, ואולי בעיקר, מאתגרת, נותנת משמעות ומעניינת אותה. הרגשתי שהיא שמה דגש רב על הצורך שלה במשמעות לחיים ובמציאת עניין. התהליך בתטא הילינג מאפשר לאט לאט לקלף שכבות ולהגיע לצרכים ולרצונות האמיתיים שלנו.

להיכנס עמוק פנימה

מטיפול לטיפול התחלתי להרגיש שיש עוד משהו עמוק יותר בסיפור של אפרת. שאלתי אותה אם יש לה עוד משהו שיושב על ליבה. היא החלה להיפתח אליי ולספר לי שיש לה ילד בן 9 חמוד ומקסים וכשהוא היה בן 3 היא ניסתה להיכנס להריון שוב ולא הצליחה מאז. מצד אחד, הופתעתי לשמוע את זה רק במפגש השלישי שלנו. אך מהצד האחר, הבנתי שכל מטופלת עוברת תהליך אנרגטי שונה, בקצב אחר ובדרך מיוחדת שהיא רק שלה. המטרה בתטא הילינג היא להגיע לעומק האמיתי והפנימי שלך. שמחתי על השיתוף והבנתי שהגענו למוקד הבעיה ובעצם להתחלה של פתרון.

שלבי ההבנה האמיתיים

המהות בתטא הילינג היא יצירת חוזקות. ברגע שמגיעים בתהליך אנרגטי ועמוק לתת המודע שלנו ולגילוי החסמים שלנו זוהי התחלת הדרך להורדת החסמים וליצירת חוזקות חדשות עבורנו. בסיפור של אפרת, הצורך למשמעות לחיים בחיפוש העבודה הגיע בעקבות הצורך ביצירת חיים חדשים לעולם. היא שיתפה אותי שאחרי הולדת הילד הראשון שלה, אמא שלה דחפה אותה להתחזק בדת. אפרת באותה תקופה של אחרי לידה פחות התרכזה בשמירת המסורת ולכן לא הקפידה כמו שאמא שלה ביקשה ממנה. באחת השיחות איתה, אפרת סיפרה לי שהיא צעקה עליה ואמרה לה ש:"לא יהיה לך עוד ילד אם לא תשמרי על הדת". מאז, כנראה, האמירה הזו נצרבה לאפרת בתת מודע ויצרה חסם חזק.

השינוי וההצלחה

אחרי כמה פגישות אנרגטיות במיוחד, בעזרת טיפול תטא הילינג ו-NLP הצלחנו להוריד לאפרת את החסמים וליצור לה חוזקות חדשות. היא הצליחה לחייך יותר ולחשוב חיובי על ידי מילים ומשפטים חיוביים שממלאים אותה במעשים ובפעולות של "כן" ולא במחשבות של "לא". אחרי לא הרבה זמן היא גם הצליחה להיכנס שוב להריון. אני הייתי מאושרת וכמובן גם היא. היא מקפידה לשמור על האנרגיה הזו בחיזוקים ובמחשבות חיוביות עד היום.

אני, ענת מנור, פה בשבילך על מנת לעזור לך להוריד חסמים המוטבעים בנו וליצור לנו חוזקות חיוביות וחדשות על מנת שנצליח להגשים את הרצונות האמיתיים שלנו. תצרו איתי קשר ונדבר - 072-3929700

כתבות נוספות של ענת מנור

אקסס בארס - 32 נקודות הפלא
נושא: אקסס בארס

מה זה אקסס בארס? איך זה עובד? זה טיפול פיזי או נפשי? במאמר זה אסביר מה זה...

מחבר: ענת מנור

עוזרת לנשים וגברים שרוצים לצמוח למקום טוב יותר. מטפלת במגוון שיטות: אקסס בארס, NLP, תטא הילינג ועוד.

הצטרף עכשיו

אנשי מקצוע ברפואה משלימה ואורח חיים בריא. 

הצטרפו עכשיו למסלול בסיס לשישה חודשי התנסות בחינם!