שתף אותי
 
 

אקסס בארס - 32 נקודות הפלא

מחבר הכתבה: ענת מנורנושא: אקסס בארס
הרבה שואלים אותי מה זה אקסס בארס? איך זה עובד? זה טיפול פיזי או נפשי? 
החלטתי להכיר לכם קצת יותר מקרוב את העולם של אקסס בארס ולספר לכם מי המציא את השיטה, מהן 32 נקודות הפלא ומה קורה בטיפול עצמו.
 
טעימה מהעולם, על קצה המזלג
 
אקסס בארס הוא אחד מהכלים של השיטה שנקראת 'אקסס קונשסנס', או במילים אחרות הגישה לתודעה שלנו. מדובר בתהליך אנרגטי של מגע עדין ב-32 נקודות פלא שעל הראש שלנו. ישנם עוד מגוון כלים בשיטת תודעה זו ורובם מתעסקים בשינוי נקודת המבט שלנו. אחד הכלים הבולטים הוא עבודה דרך שאילת שאלות המאפשרות לפתוח את המחשבות שלנו לעוד אופציות. פתיחת המחשבות גורמת לנו לצאת מתוך המקובעות שבה אנחנו נמצאים ולנטרל את השליליות שלנו. 
בעצם, בארס, התרגום הישיר הוא 'סוגרים'. הסוגרים שנמצאים לנו במוח ובמחשבות שבאמצעותם אנחנו מעין "כלואים". בקיצור, תיכף אתן לכם דוגמה ותבינו הכול.
 
הפיזי והנפשי  - הכול קשור
 
בטיפול של אקסס בארס, אנחנו מנהלים שיחת היכרות קצרה ומיד ניגשים לטיפול. המהות בטיפול הוא 'יותר מעשים, פחות דיבורים'. כלומר, על ידי מגע עדין ב-32 נקודות על הראש של המטופל או המטופלת אני יכולה לפתוח את הקיר ש"כולא" אותם פיזית או נפשית. וכך הם יכולים לחוות שינוי פיזי או נפשי בהתאם למה שהגוף שלהם דורש. בדרך כלל, הנפשי קשור בפיזי והאקסס בארס מאפשר לטפל בשניהם בו זמנית. 
 
ראייה פנימית וחיצונית
 
לאחד הטיפולים בקליניקה שלי הגיעה אליי אישה בת כ-50 שהרגישה שאף אחד לא מצליח לראות אותה, במיוחד אשתו של הבן שלה. היא לא מצליחה ליצור איתה קשר טוב וחזק. היא מרגישה שהן לא רואות אחת את השנייה. שמתי לב שהיא ציינה כמה וכמה פעמים את המילה 'רואה' אבל הנחתי לזה ומיד ניגשתי לטיפול. בחרתי הפעם לעשות לה פייסליפט, כלומר מתיחת פנים אנרגטית שנוגעת גם ברבדים הפנימיים שלנו ומשחררת מחסומים. 
 
במהלך הטיפול, הרגשתי איך היא מתמסרת והופכת נינוחה מאוד. מיד אחרי הטיפול היא קמה וכבר על מיטת הטיפולים היא פתחה את העיניים, הופתעה וחייכה. שאלתי אותה 'מה קרה?'. היא אמרה לי שהיא חושבת שהיא רואה יותר טוב. ואז היא הסבירה לי שבחצי השנה האחרונה הראייה שלה החלה להטשטש והיא הייתה צריכה להגדיל את המספר במשקפיים. וכעת, פתאום שהיא קמה ופתחה את העיניים, היא ראתה ברור יותר. יותר מפוקס. יותר חד. ממש כמו קסם. 
 
 
פתרון מהיר ומדויק
 
כמובן, אחרי כל טיפול שלי באקסס בארס על כל גווניו, חשוב לי לעשות שיחה כדי לראות איזה שינוי חל במטופלים שלי. אותה אישה הייתה כל כך מאושרת ומופתעת שזה פשוט עשה לי נעים בלב. מעבר להפתעה שלה בחידוד הראייה שלה היא גם הרגישה שהיא קצת יותר מבינה מה הפריע לה באשתו של הבן שלה. היא אמרה לי שמתיחת הפנים האנרגטית ממש חידדה לה את הראייה תרתי משמע, פיזית ונפשית. הטיפול שחרר לה את התקיעות שהרגישה. היא כל-כך הופתעה שמיד הרימה טלפון לכלתה והזמינה אותה לארוחת צהרים. 
אני לא אשכח משפט שדן היר, ממציא השיטה, אמר בראיון איתו - "אין לאקסס בארס הסבר הגיוני, אולי מפני שזו שיטה שכל תכליתה היא לעקוף את ההיגיון ואת הקבעונות הנטועים בנו"
 
אני כבר לא מופתעת יותר ולא מחפשת היגיון. אני מבינה ומכירה מקרוב שהטיפול הזה הוא נקודתי, מהיר ונוגע בדיוק בבעיה הפיזית והנפשית שלנו באותו רגע. 
אז אם אתם מחפשים טיפול נקודתי ומדויק שגם יעשה לכם נעים בראש וגם יכול לשחרר לכם כמה חסמים פיזיים ונפשיים שלכם בתוך טיפול אחד, אתם מוזמנים לדבר איתי.
 
 
ענת מנור - מטפלת אנרגטית. תתקשרו ונדבר - 072-3929700
 

כתבות נוספות של ענת מנור

תטא הילינג - תהליך של התת מודע
נושא: אקסס בארס

מהו תהליך תטא הילינג? מהם השלבים הראשונים ואיך מתבצע הטיפול? בכתבה אסביר את...

מחבר: ענת מנור

עוזרת לנשים וגברים שרוצים לצמוח למקום טוב יותר. מטפלת במגוון שיטות: אקסס בארס, NLP, תטא הילינג ועוד.