עמוד הבית > בלוג

עיסוי בחיפה

מחבר: מערכת האתרתאריך: 18/05/2016
עיסוי מבוצע במשך אלפי שנים. היום, אם אתה צריך או רוצה עיסוי ניתן לבחור מתוך 80 סגנונות עיסוי במגוון רחב של מידת לחץ, תנועות וטכניקות. כל סוג עיסוי כרוך בלחיצה, שפשוף או במניפולציה על שרירים ורקמות רכות באמצעות כף היד, האצבעות, אמות ומרפקים ואפילו דריכה עם הרגליים.קרא עוד

נומרולוגיה

מחבר: מערכת האתרתאריך: 18/05/2016
מספרים ריתקו בני אדם במשך זמן רב מאוד. אינספור אנשים שינו את שמות הלידה שלהם בתקווה לשפר את גורלם באמצעות נומרולוגיה.

בחישוב נומרולוגיה כל המספרים מצומצמים ל 10 ספרות בודדות בין 0 -9, כמו כן ישנם המספרים 11, 22. כל אחד מהמספרים הללו מקושר לויברציה מסוימת שיכול להיות  מיושם על ההיבטים השונים של האדם והחיים שלו. 3שמו של אדם ותאריך לידתו הם הנתונים הבסזיסיים עליהם מבוססים החישובים בנומרולוגיה. עוצמת הרטט הקשורה לחישובים אלו חושפת הרבה על האישיות ועל חייו של אדם.
קרא עוד

טיפול בקנדידה ברפואה סינית

מחבר: מערכת האתרתאריך: 19/05/2016
קנדידה היא פטרייה, אורגניזם מיקרוסקופי שבדרך כלל לא פוגע בבני אדם. עם זאת, אם המערכת האקולוגית הפנימית לא מאוזנת והמערכת החיסונית נחלשת, קיים סיכון לזיהום פטרייתי, כמו קנדידה.
 
קנדידה הוא אורגניזם חד-תאי, קנדידה מתרבה ומשגשג על חלק מתוצרי הלוואי של הגוף כגון רקמה מתה וסוכרים ממזון. במידה ולא משנים את הסביבה של הקנדידה ומסלקים את מקור מזון שלה, היא עשויה להתפשט מהר למערכות הגוף, כגון מערכת העיכול, וגורמת לתסמינים מתונים עד חמורים.
 
קרא עוד

טיפולים אלטרנטיביים לכאבי גב

מחבר: מערכת האתרתאריך: 20/05/2016
עשרות אלפי ישראלים בני 20 עד 64 סובלים מכאבי גב מתמשכים, על פי מחקרים, זאת אחת הסיבות העיקריות שאנשים באים בגללה לרופא. למרות שרבים מאתנו סובלים כאבי גב אנו לא מודעים כי מצב שכיח זה יכול להיות קל באופן מפתיע לטיפול.קרא עוד

5 דרכים שספורטאים יכולים להפיק תועלת עיסוי ספורטאים

מחבר: מערכת האתרתאריך: 23/05/2016
עיסוי שימש במשך מאות שנים כסוג של רפואה אלטרנטיבית וכדרך לקידום בריאות ורווחה. למרות שאנשים רבים חושבים על עיסוי כאמצעי טיפולי עבור הרפיה ולכייף.

כל אדם וספורטאים, בפרט, יכולים להפיק תועלת רבה מעיסוי כדי לשפר את ההישגים, למנוע פציעות וכטיפול אחרי פציעה ולפני תחרות.
קרא עוד

1000 שנות עיסוי

מחבר: מערכת האתרתאריך: 31/05/2016
למקצוע העיסוי (מסאז) יש היסטוריה ארוכה בתרבויות ברחבי העולם. כיום, אנשים משתמשים בסוגים שונים של עיסויים עבור מטרות הקשורות לבריאות או לכייף. עיסוי נחשב חלק מרפואה משלימה ואלטרנטיבית (CAM). 

מקצוע העיסוי החל לפני כאלף שנים. עדויות על עיסוי מופיעים בכתבים מסין העתיקה, יפן, הודו, מדינות ערביות, מצרים, יוון (היפוקרטס הגדיר עיסוי כ "אמנות השפשוף"), ורומא.
קרא עוד

צ'יירו נומרולוגיה

מחבר: מערכת האתרתאריך: 31/05/2016
דמות ידועה ומכובדת בהיסטוריה של הנומרולוגיה היה אדם בשם צ'יירו. ויליאם ג'ון וורנר נולד בשנת 1866, האסטרולוג האירי הזה הפך לדמות מפתח במחקרים על תורת הנסתר במאה העשרים.

צ'יירו תאר את עצמו בתור קורא בכף היד, אסטרולוג ומגלה עתידות.

כיום, ללימוד נומרולוגיה יש שורשים לנומרולוגיה כשדים של צ'יירו.
קרא עוד

כיצד עיסוי משפיע על הגוף?

מחבר: מערכת האתרתאריך: 31/05/2016
במחקרים המדעים המוגבלים שבוצעו על עיסוי בשאלה אם העיסוי עובד, ואם כן, איך - יש ראיות כי עיסוי עשוי להועיל בחלק מהסימפטומים. אך לא ניתן עדיין להסיק מסקנות לגבי יעילותו למצבים בריאותיים ספציפיים.

חלק מהמחקרים, תמכו במסקנה כי העיסוי יעיל. המחקרים הראו כי פגישה אחת של עיסוי יכולה להפחית חרדה רגעית, לחץ דם, קצב לב, עיסוי מחזורי יכול להפחית חרדה כללית, דיכאון, וכאב. בנוסף, מחקרים אחרונים מראים כי עיסוי עשוי להועיל בתנאים מסוימים:
קרא עוד

מערכת העיכול

מחבר: מערכת האתרתאריך: 2/06/2016
כמעט לכל אדם יש בעיית עיכול בזמן זה או אחר.

מצבים מסוימים כגון בעיות עיכול או שלשול חריף נפוצים יותר וקלים לטיפול. אחרים, כגון מחלת מעי דלקתית, יכולים להמשך זמן רב או להיות בעייתיים יותר לטיפול.

רפלקסולוגיה מוכרת כטיפול יעיל לכל בעיות מערכת העיכול, החל מהבעיות הרגילות כגון עצירויות, יציאות לעיתים רחוקות ועד לבעיות כגון מעי דלקתי ועוד.
קרא עוד

טיפים למטפלים ברפואה משלימה ששווים זהב לקידום עצמי עוצמתי בגוגל

מחבר: מערכת האתרתאריך: 9/06/2016
במאמר מדהים זה תקבלו גישה לידע שילמד אתכם בצורה פשוטה ללא כל ידע מוקדם כיצד להביא לקוחות רבים לקליניקה שלכם על ידי כתיבת מאמרים עוצמתיים וקידום עצמי בגוגל.
 
הידע הזה נותן גישה וכלים לשבור את מעגל ההשרדות ולעבור לעולם של אפשרות, שפע ושגשוג.
קרא עוד

עיסוי בתל אביב

מחבר: מערכת האתרתאריך: 13/07/2016
תחום איכות החיים פורח מאוד בתל אביב, ועיסוי על כל סוגיו: עיסוי טריגר פוינט, עיסוי רפואי משולב, עיסוי ספורטאים, עיסוי אבנים חמות, עיסוי אירוודה, עיסוי ארומתרפי, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי שבדי, עיסוי תאילנדי, עיסוי לומי לומי מאוד נפוצים ואהובים בתחומי העיר. 
 
ניתן למצוא מעסים שעובדים כעסק קטן, או מעסים במכוני ספא ובתי המלון הרבים הפרוסים בעיר.
עיסוי אינו זמין רק דרך ספא יוקרתי ומועדוני בריאות יוקרתיים. בתל אביב, עיסוי מוצע בעסקים, מרפאות, בתי חולים, בתי מלון, קליניקות פרטיות של מטפלים עצמאים ואפילו עיסוי לבית הלקוח. 
 
קרא עוד

עיסוי בירושלים

מחבר: מערכת האתרתאריך: 13/07/2016
חיי הרווחה ואיכות החיים בירושלים כוללים הרבה מכוני ספא שפרוסים בכל רחבי העיר ובתוך בתי המלון, מעסים רבים עובדים בקליניקות פרטיות ונותנים מגוון רחב של עיסויים למטרת כייף, טיפול בבעיות בריאות והרגעות משגרת החיים גם בקליניקה וגם בבית הלקוח או בחדר המלון. האווירה הקוסמית והרוחנית בירושלים נותנת נופח נוסף לעיסויים, ולטיפולי גוף מהרפואה המשלימה כגון, טווינה, שיאצו ואף דיקור סיני.קרא עוד

עיסוי בחיפה

מחבר: מערכת האתרתאריך: 13/07/2016
לעיר חיפה יש תכונות ייחודיות: מגזרים מדעיים וכלכליים דינמיים, מערכת חינוך מעולה, מוסדות אקדמיים מובילים (טכניון, אונ' חיפה ומכללות), איכות החיים גבוהה, בסביבה טבעית נשגבת וחיי תרבות פלורליסטיים.

חיפה מוקפת ים וחופים זהובים, הרים ויערות. חיפה מציעה אורח חיים כי הוא רגוע ותרבות עיסוי מפותחת ופופולרית.

בחיפה ניתן למצוא מעסים במכוני ספא, בחדרי כושר, בתי מלון ואינספור קליניקות של מטפלים עצמאים שמטפלים גם בקליניקה וגם בבית הלקוח או בחדרי בתי מלון.
קרא עוד

עיסוי, כייף עם יתרונות בתל אביב

מחבר: מערכת האתרתאריך: 14/07/2016
בעיר ללא הפסקה, תל אביב, ניתן לקבל עיסויים איך ומתי שנוח לכם.
בספא ומועדוני בריאות יוקרתיים, עיסוי בעבודה, מרפאות, ואפילו עיסוי עד הבית או לחדר במלון.
אם אף פעם לא ניסיתם עיסוי, כדאי שתדעו את היתרונות הבריאותיים האפשריים ולמה אפשר לצפות מעיסוי על כל סוגיו.

אז מה זה עיסוי? עיסוי הוא טיפול גוף בחדר טיפולים על מיטה או על על מזרון ברצפה עם לבוש מלא או ערומים עם תחתון בלבד. המטפל  בעזרת ידיו, מרפקיו, בעיסויים מסוימים אפילו דריכה עם כפות הרגליים, מפעיל לחץ, משפשוף ועושה מניפולציה על העור, השרירים, הגידים והרצועות.
עיסוי עשוי לנוע בין ליטוף ותנועות עיסוי עדינות ללחץ עמוק. 
קרא עוד

עיסוי עד הבית בתל אביב

מחבר: מערכת האתרתאריך: 17/07/2016
אנחנו חיים בעידן לחוץ שבו שירותים מהירים עד הבית יקלו על חיינו, אבל מה יותר מרגיע? משירות עיסוי עד הבית, המאפשר לכם להזמין מעסה מדופלמת לדירה או למשרד שלכם.
 
כמו רבים מתושבי תל אביב, העיר ללא הפסקה, אנשים עם מנטליות מהירה ואורח חיים בקצב הסילון.

אז למה לא להוריד את הווליום ופשוט להירגע, ולפנק את עצמם בעיסוי עד הבית, המשרד,  או לחדר במלון בו אתה מתארחים בין הפגישות במהלך ימי חול או סוף השבוע. 
קרא עוד

עיסוי בחיפה - להיות בריאים ולשפר את אורח החיים

מחבר: מערכת האתרתאריך: 17/08/2016
כאשר אנו בוחנים את הדרכים שבהן עיסויים יכולים לסייע לתושבי חיפה להיות בריאים ולשפר את אורח החיים למרות בעיות זיהום האוויר הגבוהות בעיר. צריך קודם להבין מה הם התועלות הרבות שיש לעיסוי בחיפה להציע.
 
עיסוי בחיפה יכול לשנות את האופן שבו אתה מסתכל על החיים ומסגל לך נקודת מוצא של אורח חיים בריא יותר. מחלות רבות הן פסיכוסומטיות. על ידי ריפוי הנפש שלך דרך עיסויים, תהיה פחות רגיש למחלות ותחלה הרבה פחות.
קרא עוד

יתרונות של עיסוי אורטופדי

מחבר: מערכת האתרתאריך: 21/08/2016
עיסוי אורטופדי מספק טכניקות עיסוי מיוחדות לטיפול ברקמות רכות בגוף האנושי. היא כוללת הערכה, עיסוי, ותנועות עדינות על הרקמה על מנת לעודד ריפוי, להקל על כאב, ולהגדיל את הניידות.

ההתמקדות העיקרית של עיסוי אורטופדי היא להחזיר את פונקצית השריר-שלד ולצורך איזון מבני של הגוף, טראומה מפציעה גורמת לעתים קרובות לחוסר איזון בתוך הגוף, תוך העצמת כאב בפעילות יומית רגילה.
 
קרא עוד

עיסוי ספורטאים בתל אביב - כל מה שרציתם לדעת

מחבר: מערכת האתרתאריך: 22/08/2016
עיסוי בתל אביב הוא חלק מתרבות ומאורח חיים בריא ונמצא בראש הטיפולים המועדפים על ספורטאים וכמובן עבור אוכלוסיית תל אביב שאימצה את החיים הטובים ואת אורח החיים הבריא.

טיפול ברקמות רכות בעזרת עיסוי הוא חלק חשוב של תהליך ההחלמה עבור ספורטאים. עיסוי משמש מסייע להתאוששות מהירה לאחר אימון אינטנסיבי, תחרויות, או במהלך אימון מחזורי בעוצמה גבוהה. העיסוי מסייע במניעת פציעה, במיוחד פציעות שעלולות להתרחש עקב אימון יתר ועומס. כמו כן, חשוב לזכור את חשיבות העיסוי בתהליך שיקום הפציעה.
קרא עוד

סגנונות עיסוי בתל אביב ויתרונות הבריאות שלהם

מחבר: מערכת האתרתאריך: 25/08/2016
עיסוי שבדי בתל אביב - הסוג הנפוץ ביותר של עיסוי הוא טיפול עיסוי שבדי. בעיסוי שבדי נחשב לעיסוי עדין ומפנק, בתנועות לישה ארוכות קצביות, לחיצות והקשות על השכבות העליונות של השרירים.
בשילוב תנועה של המפרקים. על ידי הרפיית שרירים מתוחים, טיפול שבדי גם מרגיע וגם ממריץ. עיסוי שבדי מצוין לטיפול אחרי פציעה כשהאזור הפגוע עדיין רגיש וכואב.
קרא עוד

עיסוי בחיפה - התמודדות עם ההמולה המודרנית

מחבר: מערכת האתרתאריך: 30/08/2016
בהמולה המודרנית החיים בחיפה מלחיצים מאוד, עבודה, בוסים, מטלות ואנשים רבים מחפשים פתרונות מהירים ותרופות פלא כדי לעזור להם להתגבר על בעיות בריאות.

מי שגר בחיפה, יודע איזה חיים מטורפים יכולים להיות כאן. בין אם אתה עושה קניות בהדר או נוסע בתחבורה הציבורית לאזורים שונים בעיר כדי לקנות כמה מצרכים, אנשים נוטים להיות תמיד בתוך בלגן. הלחץ והחום ברחובות הצפופים של חיפה יכולים להיות מתישים, מלווים בחרדה, ועצבים מרוטים.

עיסוי יעזור לך להחזיר את חייך בחזרה לאיזון ולהכין את עצמך לקראת האתגרים היומיומיים של חיים עירוניים בחיפה.
קרא עוד

יתרונות עיסוי בחיים המודרניים בעיר חיפה

מחבר: מערכת האתרתאריך: 6/09/2016
תרבויות עתיקות, כמו אלה של מצרים ומסופוטמיה, ידעו להחיל את פוטנציאל הריפוי של מגע מכוון לגוף האדם, לאט לאט אנו מגלים מחדש את היתרונות של טכניקה פשוטה אך יעילה זו, ששמה לה למטרה לשפר את זרימת הדם לקדם רגיעה דרך טכניקת מגע על רקמות הגוף.
 
עיסוי בחיפה עובד כל כך טוב בגלל הקשר בין לחץ מחיי היומיום העירוניים בחיפה ומתח שרירים. מתח שרירים הוא אחד הסימפטומים הפיסיולוגיים השכיחים ביותר של מתח, אולם המתח הזה גורם לאובדן אלסטיות שריר כאשר אנשים נאלצים להתמודד עם לחץ לאורך זמן.
 
קרא עוד

עשרת סוגי העיסוי הפופולארים בישראל

מחבר: מערכת האתרתאריך: 7/09/2016
עיסויים הם הרבה יותר מסתם כייף והרפיה. למעשה, כשכואב לנו, האינסטינקטים הטבעיים שלנו חושבים מיד על עיסוי. זו הסיבה שכאשר כואב לנו אנו מעסים אותם בעצמנו.
 
ישנם יתרונות בריאותיים רבים הקשורים לעיסוי. עיסויים מגיעים במגוון גדול של סוגים וסגנונות, מה שאומר שכל אדם עבור כל מטרה יעול למצוא את סוגי העיסוי הטוב ביותר עבורו.
קרא עוד

7 תועלות מוכחות של עיסוי רקמות עמוק

מחבר: מערכת האתרתאריך: 8/09/2016
עיסוי רקמות עמוק הוא טכניקה המתמקדת בעיקר בשכבות העמוקות של השרירים ועל הפאשיה, קרום השריר (fascia). טכניקה זו כרוכה בין היתר גם בלחיצות חזקות על מנת להגיע לאזורי המפתח הבעייתיים ולשחרר אותם, זו הסיבה שעיסוי זה לא מומלץ לאנשים שמרגישים לא בנוח עם עיסוי קצת יותר אינטנסיבי. עם זאת, לעיסוי רקמות עמוק יש גם טכניקות המבוססת על לחץ עדין ומתמשך המתמקד בשכבה המאיופציאלית  (myofascial). היתרונות של עיסוי רקמות עמוק נבחנו וגובו במחקרים רבים ואינם מוטלים בספק.קרא עוד

עיסוי בניחוח של הסטוריה רבת שנים

מחבר: מערכת האתרתאריך: 11/09/2016
לא ברור עם עיסוי בחיפה החל כבר במאה השלישית לספירה כשנוסדה ככפר דייגים קטן, בהסטוריה של חיפה הייתה תחת כיבוש כנעני, רומי, ביזנטי, ערבי צלבני, כורדי, ממלוכי, עותמאני ובריטי.
חיפה היא כעת העיר השלישית בגודלה בישראל ויש בה את הנמל הימי החשוב בישראל לכניסה ויציאה מהארץ.

אם תבקרו בחיפה בדצמבר חוגגים בה חנוכה, חג המולד וראש הרמדאן (כאשר הוא נופל בדצמבר), חיפה ידועה כדוגמא לדו-קיום בין יהודים, נוצרים ומוסלמים – חיפה מארחת את המרכז העולמי של  הבהאיים.
קרא עוד

עיסוי אבנים חמות בחיפה

מחבר: מערכת האתרתאריך: 15/09/2016
חיי היומיום בחיפה יכולים להיות מאוד מלחיצים. התמודדות עם בעיות זיהום אויר, עבודה, בוסים ומערכות יחסים הם רק שלושה מבין הגורמים הרבים למתח בחיינו, מתח שמשפיע על השרירים שלנו, על המפרקים, גב תחתון וממש גורם לנו להרגיש כאילו השתתפנו בקרב אגרוף במשקל כבד. מקשה עלינו להירדם בלילה, גורם לכיב קיבה ואפילו דיכאון.
 
מחקרים מראים כי הלחץ הוא הגורם העיקרי למחלות והפרעות רבות, בין אם זה לחץ מהעבודה, מהבית או פעילויות יומיומיות, התוצאה היא זהה, יותר מדי מתח יכול להוביל לבעיות בריאותיות ומכיוון שאנחנו לא יכולים לברוח מהלחץ, הדרך היחידה היא להתמודד ולנהל אותו באופן יעיל.
 
קרא עוד

עיסוי שבדי , כל היתרונות

מחבר: מערכת האתרתאריך: 15/09/2016
משום האינטנסיביות של חיי היומיום בחיפה, בעבודה, בפקקי תנועה, בעיות בזוגיות, במערכות יחסים, לאט לאט ככל שעובר הזמן, הגוף שלנו אוגר כמויות לא בריאות של הורמוני לחץ. הורמונים אלה יכולים לגרום לבעיות פיזיות, כמו בעיות עיכול, כאבי ראש וחוסר שינה.

ההרפיה כתוצאה מעיסוי מצמצמת את כמות הורמוני הלחץ בגוף ומשאירה את המטופלים רגועים ונינוחים גם לאחר שהעיסוי הסתיים. הטכניקות בהם משתמשים מעסים במהלך העיסוי גורמות לשינוי בכימיה של המוח, וכתוצאה מכך מפחיתות את המתח ומשפרות את מצב הרוח.
קרא עוד

עיסוי תאילנדי, יוגה לעצלנים.

מחבר: מערכת האתרתאריך: 16/09/2016
העיסוי התאילנדי פותח לפני יותר מ - 2,500 שנים בתאילנד, עיסוי תאילנדי נשאר טכניקה פופולרית המשלבת היבטים של יוגה, אקופרסורה, איזון אנרגיה, ועיסוי. עיסוי תאילנדי נחשב לאחד מאמנויות הריפוי העתיקות של רפואה תאילנדית מסורתית (אשר כלל בפועל צמחים, תזונה, מדיטציה רוחנית). עיסוי תאילנדי הועבר במקור ממורה למורה בתוך המקדשים הבודהיסטים, בעוד משפחות תאילנדיות השתמשו בו כאמנות עממית לריפוי. למרבה הצער, חלק גדול מן ההיסטוריה של עיסוי תאילנדי אבד במהלך הפלישה הבורמזית לתאילנד ב 1767.

כיום, עיסוי תאילנדי ממשיך להיות עמוד תווך ברפואה תאילנדית, תוך צבירת פופולאריות בעולם המערבי.
קרא עוד

עיסוי כחלק משגרת אימונים לספורטאים

מחבר: מערכת האתרתאריך: 26/09/2016
עיסוי ספורטאים צובר פופולריות כרכיב שימושי וכחלק אינטגרלי של משטר אימונים מאוזן.
ניתן להשתמש בעיסוי ספורט כאמצעי לשפר הכנה מראש לקראת אירוע ספורט ולצמצם בעזרתו את זמן ההתאוששות וכך להגיע לביצועים מרביים במהלך אימון או אחרי אירוע. עיסוי ספורט מקדם גמישות, מפחית עייפות, משפר סיבולת, עוזר למנוע פציעות ומכין את הגוף והנפש של הספורטאים לקבלת ביצועים מיטביים.
קרא עוד

חמישה יתרונות בריאותיים לעיסוי

מחבר: מערכת האתרתאריך: 29/09/2016
אלפי אנשים נהנים מתועלות עיסוי מידי שבוע. החל מתועלות נוירולוגיות, פסיכולוגיות, פיזיולוגיות וביומכניות. לאומנות המגע באמצעות עיסוי יש תכונות ריפוי שיכולים לשפר את הפרודוקטיביות במקום העבודה, בבית ולעלות את רמת האושר והרוגע.

כמעט כל סימפטום פסיכולוגי יכול להפיק תועלת מעיסוי. מחקרים הראו כי עיסוי מאט את קצב הלב ואת לחץ הדם, מרפה את השרירים ומגדיל את ייצור האנדורפינים, הדרך הטבעית של הגוף "להרגיש טוב". סרוטונין ודופאמין משתחררים אף הם באמצעות עיסוי, והתוצאה היא תחושה של רוגע שלווה מה שמאפשר לגוף להתגבר ביתר קלות על כאב כרוני או רגיל ועל מתח לטווח קצר.
קרא עוד