עמוד הבית > בלוג > נומרולוגיה

נומרולוגיה

מחבר: מערכת האתרתאריך: 18/05/2016
מספרים ריתקו בני אדם במשך זמן רב מאוד. אינספור אנשים שינו את שמות הלידה שלהם בתקווה לשפר את גורלם באמצעות נומרלוגיה.


 
בחישוב נומרלוגיה כל המספרים מצומצמים ל 10 ספרות בודדות בין 0 -9, כמו כן ישנם המספרים 11, 22. כל אחד מהמספרים הללו מקושר לויברציה מסוימת שיכול להיות  מיושם על ההיבטים השונים של האדם והחיים שלו. 3שמו של אדם ותאריך לידתו הם הנתונים הבסזיסיים עליהם מבוססים החישובים בנומרולוגיה. עוצמת הרטט הקשורה לחישובים אלו חושפת הרבה על האישיות ועל חייו של אדם.
 
מספרים ומה שקורה לנו בחיים! מי היה מעלה בדעתו שמתקיימת מערכת יחסים זוגית בין השניים? המדע העתיק של הנומרולוגיה מוכיח שיש למספרים השפעה על מי אתה ומה קורה לך.
 
מהי נומרולוגיה?
 
נומרולוגיה בוחנת בפירוט את השפעת המספרים על אנשים. הנומרולוגיה מנתחת את הקשרים בין שמך לבין תאריך הלידה ופותח חלון להמון מידע בנוגע אליך שגם אתה עלול שלא להיות מודע אליו! 
 
היתרונות של נומרולוגיה
 
1. דע את עצמך – לנומרולוגיה יש את היכולת להסביר מדוע קיבלת החלטת מסוימות ועוזר לך לדעת החוזקות ואת החולשות שלך מאפשר לך לשפר את מערכות היחסים שלך. נומרולוגיה מנתחת מה אתה מביא לתוך מערכת יחסים, למשל, אתה רכושני מידי? ידיעה זו עוזרת לך לשפר את מערכות יחסים בבית, בעבודה ובמעגלי המשפחה הרחבה והחברים. 
 
2. קפוץ את המשוכה לתוך ההזדמנויות - נומרולוגיה אומרת לך מתי הזדמנויות ידפקו בדלת שלך ומתי אתגרים עשויים לאכזב אותך. חלק חיוני זה של מידע עוזר לך להיות מוכן מראש ולהתמודד עם המצבים בצורה אפקטיבית.
 
3. דע במה אתה מוכשר וסלול את הנתיב להצלחה – מספר יום ההולדת שלך הוא מספר שלם ולא מצומצם לספרה בודדת. מספר זה מספק לך מידע על כשרונות מיוחדים שהבאת לעולם איתך, מה המומחיות שלך. עם הידע הזה את יכול לעצב לך את הנתיב להצלחה.
 
4. להתיישר עם השיעורים שהחיים מלמדים אותך - חוב קארמתי מראה לנו את האנרגיות המשויכות לשיעורים בחיים שלך. ידיעת החוב קארמתי שלך עוזרת לך לישר קו עם השיעורים שאתה צריך ללמוד על מנת שתוכל להתפתח לאדם יותר טוב.
 
5. ללכת על חבל דק ולמצוא את שיווי המשקל והאיזון – כולנו משוועים לאיזון, לפעמים משום חוסר איזון אנו מסתבכים בצרות. איך אתה צריך לכוון את האנרגיות הרגשיות, הכעסים, התסכולים והתשוקות נחשפים על פי מספר היתרה שלך בתרשים הנומרולוגיה. בדרך זו, אתה יכול לקבל שליטה טובה יותר של התגובות שלך כלפי מה שהחיים מזמנים לך. 
 
6. דע מה מספר הביטוי שלך אומר - מספר הביטוי שלך מתקבל על ידי הוספת כל המספרים בשם שלך. מספר זה מהווה את היסוד הבסיסי של מי אתה הכישורים והיכולות שלך.
 
הנומרולוגיה עוזרת לך למצות את הפוטנציאל. רק כאשר אתה מכיר את עצמך היטב, אפשר לנצח בקרבות החיים. לעבוד עם מחזורים של גורל המתרחשים בחיים ולנצח את רובם באמצעות החכמה והידע המתקבלים  מהנומרולוגיה.
 

הצטרף עכשיו

אנשי מקצוע ברפואה משלימה ואורח חיים בריא. 

הצטרפו עכשיו למסלול בסיס לשישה חודשי התנסות בחינם!