עמוד הבית > בלוג > סגנונות עיסוי בתל אביב ויתרונות הבריאות שלהם

סגנונות עיסוי בתל אביב ויתרונות הבריאות שלהם

מחבר: מערכת האתרתאריך: 25/08/2016

עיסוי שבדי בתל אביב

הסוג הנפוץ ביותר של עיסוי הוא טיפול עיסוי שבדי. בעיסוי שבדי נחשב לעיסוי עדין ומפנק, בתנועות לישה ארוכות קצביות, לחיצות והקשות על השכבות העליונות של השרירים.
בשילוב תנועה של המפרקים. על ידי הרפיית שרירים מתוחים, טיפול שבדי גם מרגיע וגם ממריץ. עיסוי שבדי מצוין לטיפול אחרי פציעה כשהאזור הפגוע עדיין רגיש וכואב.

בטיפול שבדי יש ארבע תנועות עיקריות:
  1. תנועת משיכה חלקה שמיועדת להרגעת רקמות רכות.
  2. תנועות כיווץ, גלגול ולישה מעגלית עם כף היד
  3. תנועות חיכוך סיבוביות עמוקות שגורמות לשכבות של רקמות התחכך זו בזו, עוזר להגביר את זרימת הדם ושבירת רקמה צלקתית.
  4. הקשות קצביות קצרות לחילופין  עם ידיים קעורות, קצות האצבעות, וקצה היד, מכות אגרוף קמוץ קלילות, שימוש באצבעות לסטירות עדינות בעיקר כדי "להעיר" את מערכת העצבים וגם לשחרר הלימפה שמצטברת בגב.

עיסוי רפואי בתל אביב

- סוג של מניפולציה של רקמות רכות אשר נועדה לטפל בסיבות הגורמות לכאב כרוני במערכת השרירים ומערכת העצבים. עיסוי רפואי מטפל בנקודות טריגר (נקודות מרכזיות בשרירים), סרקולציה, לחץ עצבי, בעיות יציבות, ובעיות ביומכנית שיכול להיגרם על ידי פציעות תנועה חוזרות ונשנות.

עיסוי רקמות עמוק בתל אביב

דומה מאוד לעיסוי שבדי, מתמקד בכאבים מסוימים ונוקשות בגוף. המעסה משתמש בתנועות איטיות, שמתמקדות בהפעלת לחץ על שכבות של שרירים, גידים, או ברקמות עמוקות אחרות מתחת לעור. עיסוי רקמות עמוק נחשב מצויין להקלה על דפוסים כרוניים של מתח ועוזר לטיפול של פציעות שרירים, כגון נקע, שרירים תפוסים.

עיסוי ספורט בתל אביב

מטפל במערכות שרירים המשמשות בעיקר ספורטאים, עיסוי ספורט משתמש במגוון של גישות טיפוליות על מנת לעזור לספורטאים באימון - לפני, במהלך, או לאחר אירועי ספורט ותחרויות. עיסוי ספורט מקדם את הגמישות ומסייע במניעת פציעות. ומסייע בהחלמה לאחר פציעת ספורט.

עיסוי תאילנדי בתל אביב

במהלך עיסוי תאילנדי, המעסה משתמש בגופו כדי להזיז את המטופל למגוון מצבים. סוג של עיסוי זה כולל דחיסה של שרירים, הנעה של מפרקים, אקופרסורה.

עיסוי אבנים חמות בתל אביב

בסוג זה של עיסוי, מטפלים ממקמים אבנים חמות על אזורים מסוימים של הגוף, כגון נקודות דיקור. האבנים עשויים לשמש ככלי עיסוי או להישאר מונחים על הנקודות בגוף. סוג עיסוי זה מיושם יחד עם טכניקות עיסוי אחרות, אבנים חמות מרגיעות ומשדרות חום עמוק לתוך הגוף.

עיסוי הריון בתל אביב

במהלך ההריון, הגוף של האשה עובר שינויים משמעותיים. עיסוי הריון יכול לעזור בשינויים האלה על ידי הפחתת מתח, הפחתת נפיחות בידיים וברגלים, להקלה על כאבי שרירים ומפרקים. מסאז' עשוי להיות מועיל במיוחד בתקופה בה תרופות ודרכי טיפול רפואיות אחרות עשויות להיות מוגבלות. באמצעות כריות עיסוי המעוצבות במיוחד לנשים הרות, המעסה יעזור לאשה ההרה למצוא תנוחה נוחה עבור ה עיסוי.הצטרף עכשיו

אנשי מקצוע ברפואה משלימה ואורח חיים בריא. 

הצטרפו עכשיו למסלול בסיס לשישה חודשי התנסות בחינם!