עמוד הבית > בלוג > עיסוי בחיפה

עיסוי בחיפה

מחבר: מערכת האתרתאריך: 13/07/2016
חיפה היא אחת הערים הציוריות ביותר של המזרח התיכון. הנוף מחלקו העליון של הר הכרמל עוצר נשימה, במיוחד מן הגנים הבהאיים, מכל מקום שתסתכל על חיפה  יש נופים עירוניים, מהתקופה העות'מאנית. אטרקציות בחיפה כגון הגנים הבהאיים, המושבה הגרמנית, מוזיאונים ותרבות הספא ואיכות החיים הענפה והפורחת מושכים אליהם תיירים מכל רחבי העולם.
 
לעיר חיפה יש תכונות ייחודיות: מגזרים מדעיים וכלכליים דינמיים, מערכת חינוך מעולה, מוסדות אקדמיים מובילים (טכניון, אונ' חיפה ומכללות), איכות החיים גבוהה, בסביבה טבעית נשגבת וחיי תרבות פלורליסטיים.
 
חיפה מוקפת ים וחופים זהובים, הרים ויערות. חיפה מציעה אורח חיים כי הוא רגוע ותרבות עיסוי מפותחת ופופולרית. 
 
בחיפה ניתן לקבל עיסוי במכוני ספא, בחדרי כושר, בתי מלון ואינספור קליניקות של מטפלים עצמאים שמטפלים גם בקליניקה וגם בבית הלקוח או בחדרי בתי מלון.
 
ניתן למצוא מטפלים מעולים אשר מטפלים במוקסה, עיסוי טריגר פוינט, עיסוי ספורטאים, עיסוי רפואי משולב, שיקום תנועתי, טיפול בכאב כרוני, עיסוי לומי לומי, תרגילי הגמשה, טיפולי קרח וטיפולי מוקסה, עיסוי/ ניקוז לימפתי ועוד, עיסוי ותזונה אומצו בחיפה כסגנון חיים ומותאמים לצרכים הייחודיים של כל אדם. ניתן למצוא מטפלים המיומנים לטפל בכל דבר ונותנים מענה מדויק ומקצועי לכל צרכים בצורה אופטימלית.
 
מה יכול עיסוי לעשות לטיפול בסטרס? 
 
מתח הוא אוניברסלי, וזה לא תמיד רע. בכל פעם שאתה קופץ לתפוס כדור שנזרק אליך לא טוב, מרגיש אנרגטי במיוחד לפני פגישה חשובה, או לוחץ על הבלמים בזמן כדי למנוע תאונת דרכים, הלחץ עושה את שלו. האדרנלין מגביר קצב הלב והקורטיזול  מגדיל את רמת הסוכר בדם שלך, תוך הסטת אנרגיה הרחק ממערכת העיכול ומהמערכת החיסונית ומפעילה את התגובה של הלחם או ברח.
 
כאשר אין שום הקלה על המתח ותגובת הילחם או ברח מתמשכת נגרמות בעיות בריאותיות. 
לחץ מתמיד הופך להיות "מצוקה" תגובת לחץ עלולה לגרום לתסמינים פיסיים כוללים כאבי ראש, כאבי בטן, לחץ דם גבוה, כאבים בחזה ואף להחמיר סימפטומים או מחלות מסוימות.
 
אז מה לעיסוי ומתח
 
כמעט כל סימפטום הרשום על ידי איגוד הפסיכולוגים האמריקאי יכול להפיק תועלת מעיסוי. מחקרים הראו עיסוי יכול להאט את קצב הלב ואת לחץ הדם, להרפות את השרירים ולהגדיל את ייצור האנדורפינים הטבעית של הגוף ולגרום לגוף בצורה כימית "להרגיש טוב". באמצעות עיסוי  משתחררים סרוטונין ודופאמין והתוצאה היא תחושה של רוגע שלווה.
 
למעשה הפגת מתחים היא אחת היתרונות הבולטים של עיסוי. העיסוי הוא גם מרכיב מרכזי עבור כל אדם שרוצה אורח חיים בריא ורגוע. 
 

הצטרף עכשיו

אנשי מקצוע ברפואה משלימה ואורח חיים בריא. 

הצטרפו עכשיו למסלול בסיס לשישה חודשי התנסות בחינם!