עמוד הבית > בלוג > יתרונות עיסוי בחיים המודרניים בעיר חיפה

יתרונות עיסוי בחיים המודרניים בעיר חיפה

מחבר: מערכת האתרתאריך: 6/09/2016
עיסוי הוא כנראה אחד משיטות הטיפול הטבעי הפופולארי ביותר בחיים המודרניים בעיר חיפה. 
 
תרבויות עתיקות, כמו אלה של מצרים ומסופוטמיה, ידעו להחיל את פוטנציאל הריפוי של מגע מכוון לגוף האדם, לאט לאט אנו מגלים מחדש את היתרונות של טכניקה פשוטה אך יעילה זו, ששמה לה למטרה לשפר את זרימת הדם לקדם רגיעה דרך טכניקת מגע על רקמות הגוף.
 
עיסוי בחיפה עובד כל כך טוב בגלל הקשר בין לחץ מחיי היומיום העירוניים בחיפה ומתח שרירים. מתח שרירים הוא אחד הסימפטומים הפיסיולוגיים השכיחים ביותר של מתח, אולם המתח הזה גורם לאובדן אלסטיות שריר כאשר אנשים נאלצים להתמודד עם לחץ לאורך זמן.
 
השרירים שלנו מורכבים של מסיבי אלסטין - אובדן גמישות פירושו שהשרירים מאבדים את היכולת לשחרר. שמוביל לקושי בשחרור מתחים, אשר בתורו יכול לגרום לבעיות כרוניות יותר.
 
יתרון של עיסוי בחיפה הוא שאם  משחררים את מתח השרירים זמן קצר לאחר שהופיע, יש פחות זמן ללחץ ומתח להטביע את חותמם על רקמות הגוף.
 
מסאזי בחיפה ידוע ונפוץ להקלה על שרירים כואבים אחרי אימון קשה ו -10 דקות עיסוי יכולים להפחית את הדלקת, ויכול לעזור לגוף להתאושש.
 
באמצעות עיסוי בחיפה ניתן לטפל בהשפעות השליליות שגורמים מתח וחרדה בחיי היומיום ולהילחם בתלאות החיים בעיר, בעבודה, בבית. הבית שלכם יהיה מקום מאושר יותר, בריא ופורה יותר לחיות בו!
 
עם זאת, היתרונות הבריאותיים של טיפול מגע מגיעים הרבה מעבר להרגעת כאבים. יותר ויותר מחקרים תומכים ביתרונות הבריאותיים של עיסוי.
 
מה הם יתרונות העיסוי?
 
  • עיסוי מסייע לטיפול בחרדה ודיכאון – העיסוי מפחית את רמות הורמון הקורטיזול שאחראי על לחץ וכתוצאה מכך מחזיר רוגע וחיות ואף תורם להורדת לחץ דם.
  • עיסוי מקל על כאב ומרחיב את טווח התנועה.
  • עיסוי משפר את איכות השינה – עיסוי משפיע על גלי דלתא, סוג של גלי מוח שקשורים לשינה עמוקה.
  • עיסוי מסייע למערכת החיסונית – מגע על הגוף לא קשור רק להורדת מתח, עיסוי מסייע למערכת החיסונית על ידי עלייה של תאי דם לבנים הנלחמים במחלה.
  • עיסוי מקל על מצבי רוח.
  • עיסוי מגביר ערנות – סקר שבוצע על ידי המכון לחקר המגע הראה שמבוגרים שקיבלו 15 דקות עיסוי ענו ביתר קלות על סדרת שאלות במתמטיקה.
  • עיסוי מפחית כאבי ראש
  • שומר על הפנים – העיסוי מגביר את זרימת הדם, מותח כור רפוי ומעודד ניקוז לימפתי על ידי הוצאת רעלים מין התאים החוצה ומסייע להזנה יותר טובה, מוסיף לחיוניות העור ומסייע לבעיית שיער דליל.
מסאז' בחיפה מציע מגוון רחב של טכניקות וטיפולים.
 

הצטרף עכשיו

אנשי מקצוע ברפואה משלימה ואורח חיים בריא. 

הצטרפו עכשיו למסלול בסיס לשישה חודשי התנסות בחינם!