עמוד הבית > בלוג > עיסוי בירושלים

עיסוי בירושלים

מחבר: מערכת האתרתאריך: 13/07/2016
עיסוי בירושלים, חיי הרווחה ואיכות החיים בירושלים כוללים הרבה מכוני ספא שפרוסים בכל רחבי העיר ובתוך בתי המלון, מעסים רבים עובדים בקליניקות פרטיות ונותנים מגוון רחב של עיסויים למטרת כייף, טיפול בבעיות בריאות והרגעות משגרת החיים גם בקליניקה וגם בבית הלקוח או בחדר המלון. האווירה הקוסמית והרוחנית בירושלים נותנת נופח נוסף לעיסויים, ולטיפולי גוף מהרפואה המשלימה כגון, טווינה, שיאצו ואף דיקור סיני.


 
ירושלים היא עיר מאופיינת בקצב מסוים של חיים. תיירים זרים עשויים לראות בזה משהו מוזר ויוצא דופן, אבל תיירים שמצליחים להרגיש את התרבות המקומית נדהמים מתחושה של הרמוניה ואושר שנוכחים בכל פינה. חוקים מקומיים רבים שונים מאלה שאליהם הורגלו תיירים ממדינות אירופה. לדוגמא, לוח שנה מיוחד הוא אחד מהתכונות העיקריות של התרבות הלאומית.
 
בשונה מלוחות השנה הגרגוריאניים המסורתיים, החודשים בירושלים מתחילים עם תחילת מחזור הירח. באמצע חודש יש ירח מלא, וחודש מסתיים ביום של הירח החדש. אף ההתחלה והסוף של יום מסומנים גם בצורה שונה. בעוד שברוב המדינות חצות נחשבת תחילתו של יום חדש, השקיעה בירושלים מצביעה על תחילתו של יום חדש. לפיכך, יום חדש מגיע בערב וזו הסיבה שכך הרבה חגים לאומיים מתחילים בערב.
 
עיסוי הוא אחד הפינוקים שיש לעיר הקסומה והרוחנית ירושלים להציע וכולל יתרונות רבים:
 
הקלה על הלחץ - הפגת מתחים היא המפתח להשגת אורח חיים בריא יותר. גם עיסוי יחיד יכול להוריד באופן משמעותי קצב לב, רמות הקורטיזול והאינסולין מסייעים להפחית את הלחץ היומיומי.
 
עיסוי מעודד הרפיה – להרגע... הוכח שעיסוי עוזר לגוף להיכנס למוד התאוששות והרגעה זמן רב לאחר שהעיסוי נגמר.
 
עיסוי משפר את היציבה - בניגוד להרגלים רעים אחרים, יציבה לקויה ניתן לתקן. עיסוי  עוזר לחזק תנועות בריאות וטבעיות ומחזיר את היציבה בחזרה למסלול.
 
משפר את זרימת הדם – כתוצאה מהלחץ שנוצר על ידי עיסוי הדם נע דרך אזורים חסומים. העיסוי גורם לדם חדש לזרום, וכתוצאה מכך תפקוד גוף משופר.
 
לחץ דם נמוך - לחץ דם גבוה יותר שכיח מהרבה מצבים רפואיים אחרים. עיסוי הוא דרך יעילה כדי לטפל בלחץ דם גבוה באופן טבעי.
 
משחרר את השרירים - יש לך כאב צוואר, גב או כאבי שרירים? הישיבה כל היום במשרד הוא האשם העיקרי. עיסוי מטפל בשורש של כאב מתמשך על ידי הרפיית שרירים מתוחים.
 
משפר גמישות טווח התנועה - ככל שאנו מתבגרים, המפרקים נוטים להתהדק, מה שהופך את טווח התנועה למוגבל יותר. עיסוי מסייע לשמור על נוזל המפרקים, מה שהופך אותך יותר גמיש ופחות מועד לפציעות.
 
מעודד נשימה קלה ועמוקה - אחד הסימנים המעידים על חרדה ומתח הוא קושי בנשימה . עיסוי יכול לשחק תפקיד חשוב בטיפול בהסדרת נשימה ואימון הגוף להירגע.
 
מקל כאבי ראש – מאות אלפי ישראלים סובלים מכאבי ראש ומיגרנות כרוניים. עיסוי מסייע להקל על הלחץ והכאב, ומקטין את עוצמת הכאב ותדירות ההופעה של כאבי ראש.
 
מחזק את המערכת החיסונית - מחקרים מצביעים על כך שעיסוי רגיל יכול להגדיל את הקיבולת-רמת הפעילות הציטוטוקסיות "רוצח תאים"  של מערכת החיסון הטבעי של הטבעיים של הגוף.
 
משפר שיקום שלאחר הניתוח – עיסוי מסייע לגוף לשאוב יותר חמצן וחומרים מזינים לרקמות ולאיברים חיוניים. עיסוי נהדר לשיקום שלאחר ניתוח.
 
משפר שיקום לאחר פציעה - שיקום יכול להיות מתסכל. תכנית עיסוי מתמדת יכולה להאיץ את תהליך ההחלמה, כמו גם לעזור לכם להירגע ולהישאר עם מוטיבציה.

בירושלים כמו בירושלים יש לכל דבר גוון מסטי ורוחני, בעיסוי זה נוכח בכל לחיצה.
 

הצטרף עכשיו

אנשי מקצוע ברפואה משלימה ואורח חיים בריא. 

הצטרפו עכשיו למסלול בסיס לשישה חודשי התנסות בחינם!