עמוד הבית > בלוג > עיסוי בתל אביב

עיסוי בתל אביב

מחבר: מערכת האתרתאריך: 13/07/2016
תחום איכות החיים פורח מאוד בתל אביב, ועיסוי בל אביב  כגון עיסוי טריגר פוינט, עיסוי רפואי משולב, עיסוי ספורטאים, עיסוי אבנים חמות, עיסוי אירוודה, עיסוי ארומתרפי, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי שבדי, עיסוי תאילנדי, עיסוי לומי לומי מאוד נפוצים ואהובים בתחומי העיר. 


 
ניתן למצוא מעסים שעובדים כעסק קטן, או מעסים במכוני ספא ובתי המלון הרבים הפרוסים בעיר.
 
עיסוי אינו זמין רק דרך ספא יוקרתי ומועדוני בריאות יוקרתיים. בתל אביב, עיסוי מוצע בעסקים, מרפאות, בתי חולים, בתי מלון, קליניקות פרטיות של מטפלים עצמאים ואפילו עיסוי לבית הלקוח. 
 
תל אביב, המכונה לעתים קרובות "עיר ללא הפסקה," היא העיר היהודית המודרנית הראשונה שנבנה בישראל, תל אביב היא המרכז הכלכלי והתרבותי של המדינה. תל אביב היא עיר תוססת, פעילה עם בידור, תרבות ואמנות, פסטיבלים, וחיי לילה עשירים.
 
ההיסטוריה של תל האביב החלה ביפו – החלק היותר עתיק בן 3,000 שנה שנמצא בצד הדרומי מערבי של תל אביב. העיר העתיקה הנמצאת בליבה של יפו נבנתה בתקופת האימפריה העותומנית ובתי האבן שלה וסמטאותיה הצרות משכנים אמנים רבים ומושכים הרבה תיירים.
 
עיסוי הוא מניפולציה שמבצע המעסה בעיקר על ידי הידיים על שרירים ורקמות רכות אחרות למטרות ריפוי ושחרור. העיסוי כולל שיפור הפונקציונליות של מפרקים ושרירים, שיפור זרימת דם, שיפור טון גוף בכלל להקלת עייפות מנטלית ופיזית.
 
מסז / עיסוי הוא סגנון חיים ועוזר לך להירגע ולהרגיש חיות והתחדשות. 
כל אדם בוחר את סוג העיסוי כדי שיתאים לצרכים הספציפיים שלו. עבור אחד מתאים שילוב של עיסוי שבדי, רקמות עמוקות, אבנים חמות, טריגר פוינט, כדי להרגיע כאבים בגוף. עבור אמהות לעתיד,  יש עיסוי טרום לידתי שמקל  ל אי הנוחות הקשורים בהריון. אם אתה מכור לעבודה, אתלט, הורה מסור, אמא לעתיד, או סתם מחפש טיפול מהנה ומשחרר. 
 
עיסוי שוודי - זוהי צורה עדינה של עיסוי המשתמשת בתנועות ארוכות, לישה, בתנועות סיבוביות עמוקות, ויברציות והקשות ומתאים להרגעה, איזון והמרצת מחזור הדם.
 
עיסוי רקמות עמוק - טכניקת עיסוי זו דומה לעיסוי שבדי אך מתמקדת בשכבות העמוקות של השריר ורקמות החיבור, בדרך כלל כדי לעזור ולטפל בנזק לשרירים מפציעות.
 
עיסוי ספורט - דומה עיסוי שבדי, אבל הוא מכוון כלפי אנשים המעורבים בפעילות ספורטיבית כדי לעזור למנוע או לטפל בפציעות.
 
עיסוי טריגר פוינט - עיסוי זה מתמקד באזורים של סיבי שריר תפוסים שיכול להיווצר כתוצאה מפציעות או שימוש יתר.
 

הצטרף עכשיו

אנשי מקצוע ברפואה משלימה ואורח חיים בריא. 

הצטרפו עכשיו למסלול בסיס לשישה חודשי התנסות בחינם!