עמוד הבית > בלוג > עיסוי, כייף עם יתרונות בתל אביב

עיסוי, כייף עם יתרונות בתל אביב

מחבר: מערכת האתרתאריך: 14/07/2016
עיסוי בתל אביב יכול להיות כלי רב עוצמה כדי לעזור לך לקחת אחריות על הבריאות והרווחה שלך. 
 
בעיר ללא הפסקה, תל אביב, ניתן לקבל עיסויים איך ומתי שנוח לכם. 
בספא ומועדוני בריאות יוקרתיים, עיסוי בעבודה, מרפאות, ואפילו עיסוי עד הבית או לחדר במלון. 


 
אם אף פעם לא ניסיתם עיסוי, כדאי שתדעו את היתרונות הבריאותיים האפשריים ולמה אפשר לצפות מעיסוי על כל סוגיו.
 
אז מה זה עיסוי? עיסוי הוא טיפול גוף בחדר טיפולים על מיטה או על על מזרון ברצפה עם לבוש מלא או ערומים עם תחתון בלבד. המטפל  בעזרת ידיו, מרפקיו, בעיסויים מסוימים אפילו דריכה עם כפות הרגליים, מפעיל לחץ, משפשוף ועושה מניפולציה על העור, השרירים, הגידים והרצועות. 
 
עיסוי עשוי לנוע בין ליטוף ותנועות עיסוי עדינות ללחץ עמוק. ישנם סוגים רבים ושונים של עיסוי, כולל הסוגים הנפוצים הבאים:
 
טריגר פוינט -  טריגר פוינט, ,נקודות לחץ ברקמת שריר שגורמים לכאב בחלקים אחרים של הגוף.  העיסוי הזה מקל על מקור הכאב באמצעות לחיצות ממוקדות ושחרור בצורה מחזורית המסייעים לפיזור הרעלים וחומצת החלב דרך מחזור הדם החוצה.
 
עיסוי שבדי – עיסוי עדין המתאים במיוחד כטיפול פינוק ליחיד או לזוג. בזמן העיסוי השבדי, המטפל משמן את העור עם שמן עיסוי ומבצע תנועות עיסוי שונות, תנועות ארוכות, תנועות לישה ותנועות סיבוביות עמוקות, הרעדות והקשות.
 
עיסוי תאילנדי – עיסוי תאילנדי מבוצע בדרך כלל על מזרון ברצפה, המטופל נשאר עם בגדים רחבים ונוחים ולא נעשה שימוש בשמן. עיסוי זה אינטנסיבי וממריץ יותר מרוב סוגי העיסויים האחרים. המטפל משתמש בכפות הרגליים, רגליים, ברכיים, ידיים ומרפקים לביצוע מתיחות שמזכירות יוגה.
 
עיסוי רקמות עמוק – בעיסוי עמוק זה, המטרה של המטפל להגיע לרקמה העמוקה של השריר, רקמת החיבור ותנועות עיסוי מגוונות כגון לישה, חיכוך, לחיצות עמוקות ומתיחות.עיסוי זה מצויין לטיפול ממוקד יותר בשחרור מתח כרוני בשרירים או קשרים המכונים גם הדבקויות.
 
עיסוי ארומתרפי -  בעיסוי זה משתמשים המטפלים בשמנים אתריים המופקים מופקים מפירות, פרחים, זרעים, קליפה של צמחים כתמציות מרוכזות כדי להשיג יתרונות טיפוליים ותכונות ריפוי. עיסוי ארומתרפי מתאים לטיפול במגוון רחב של בעיות רפואיות הקשורים למערכת העצבים, המערכת החיסונית, שרירים, לימפה, מחזור הדם.
 
עיסוי אירוודה – גישה הוליסטית עתיקה שפותחה לפני אלפי שנים בהודו ומבוססת על האמונה איכות חיינו והבריאת שלנו תלויים באיזון עדין בין הגוף, הרוח והמוח. עיסוי זה מיועדת לקידום הבריאות באופן כללי ולא מתמקד בבעיה ספציפית.
 
עיסוי אבנים חמות – בעיסוי זה עושה המטפל שימוש באבנים חלקות שעשויות בדרך כלל מבזלת, מחוממות וממוקמות במהלך העיסוי על נקודות מפתח בגוף שנחשבות מרכזי אנרגיה ומסייעים להחזרת האיזון וההרמוניה לגוף.
 
עיסוי ספורטאים – טכניקת עיסוי המיועדת לספורטאים ומטרתה לסייע לספורטאים במוכנות לפני תחרות, או כהתאוששות ממאמץ ומהלחץ שגובה האימון או התחרות, כמו גם כטיפול מונע פציעות.עיסוי ספורטאים תורם להמרצת הדם ונוזלי הלימפה בגוף ומסייע במיוחד לשרירים תפוסים, רקמות שרירים פגועות.
 
עיסוי רפואי משולב – שילוב של שלושה מרכיבים או סוגי עיסויים, המרכיב הראשון כולל עיסוי שבדי, עיסוי אבנים חמות, עיסוי צרפתי. המרכיב השני כולל עיסוי רקמות עמוק, עיסוי אורטופדי. המרכיב שלישי כולל שיאצו, טווינה, עיסוי תאילנדי. 
 

הצטרף עכשיו

אנשי מקצוע ברפואה משלימה ואורח חיים בריא. 

הצטרפו עכשיו למסלול בסיס לשישה חודשי התנסות בחינם!