עמוד הבית > בלוג > עיסוי עד הבית בתל אביב

עיסוי עד הבית בתל אביב

מחבר: מערכת האתרתאריך: 17/07/2016
אנחנו חיים בעידן לחוץ שבו שירותים מהירים עד הבית יקלו על חיינו, אבל מה יותר מרגיע? משירות עיסוי עד הבית, המאפשר לכם להזמין מעסה מדופלמת לדירה או למשרד שלכם.


 
כמו רבים מתושבי תל אביב, העיר ללא הפסקה, אנשים עם מנטליות מהירה ואורח חיים בקצב הסילון. 

אז למה לא להוריד את הווליום ופשוט להירגע, ולפנק את עצמם בעיסוי עד הבית, המשרד,  או לחדר במלון בו אתה מתארחים בין הפגישות במהלך ימי חול או סוף השבוע. 

רבים מזמינים עיסוי כאשר כואב להם הגב, או שיש בעיה אקוטית הדורשת טיפול מידי.

עיסוי בתרבויות רבות במזרח הוא שירות שמקבלים גברים ונשים מידי מספר ימים או אפילו מידי יום כחלק ממנטליות ותרבות של אורח חיים בריא ורגוע כבר קרוב ל5000 שנים.
 
הדבר היחיד שאתה צריך לעשות מתבצעים באמצעות הטלפון הנייד, הטבלט או הלפטופ ולוקח פחות מדקה. מעסה או מעסה, עיסוי שבדי או רקמות עמוק, עיסוי ספורטאים, אבנים חמות או תאילנדי, 60 או 90 דקות. 
 
כל המעסים המקצועיים הקרובים לביתך במנוע חיפוש ידידותי לתפעול באתר תרפיסט ישראל, בדקות ספורות תוכל לקבל רשימת מעסים ומעסות, לצפות בתעודות המקצועיות שלהם, להתרשם מהמלצות שקיבלו מלקוחות אחרים, לצפות בתמונות ובסרטונים ולקבל את כל המידע שיקל עליך למצוא את המעסה המתאים ביותר עבורך.
 
לקוח שהזמין מטפל מאתר תרפיסט ישראל שיתף אותנו בחוויה "קפצתי על ההזדמנות לנסות את השירותים של אתר תרפיסט ישראל, ניסיון שהוכיח כמה קל ומהנה זה היה. מן ההזמנה (אשר בעצם עשיתי מהמונית בדרך הביתה) המעסה הגיע 5 דקות אחרי, הקימה שולחנה והתמקדה בעיסוי  רקמות עמוק על אזורים שנזקקו לזה ביותר), הצלחתי להשיג את מה שרציתי בדיוק כשהייתי צריך אותו.
 
והנה החלק הכי הטוב: לאחר שהעיסוי המהנה והמשחרר הסתיים אני לא צריך לעשות שום דבר. בניגוד לעיסוי הרגיל שלי בספא, המשכתי להירגע בחלוק שלי בנוחיות ביתי ואפשרתי לעצמי לספוג את הרוגע לשארית היום והערב."
 
כל מה שאתם צריכים זה מקום המספיק למיטת עיסוי (או כיסא עיסוי), לשקע חשמל עבור נגן המוסיקה, וגישה לחדר רחצה לשטיפת ידיים.
 
אין נהיגה לאחר מכן - כאשר אתם מקבלים עיסוי בנוחיות ביתכם, אתם לא צריכים לנהוג הביתה או להיתקע בפקקים. אתם צריכים להיות ערנים לנהוג, וערנות יכולה לקצר את יתרונות ההרפיה של העיסוי שלכם.
 
להאריך את יתרונות ההרפיה - עיסוי עד הביתה מאפשר לך באמת להאריך את ההרפיה שלך במקום לנהוג, אתם יכול להישאר בנוחות של הבית שלכם. כאשר העיסוי נגמר, אתם יכולים לקפוץ ישר לתוך תנומה או אמבטיה חמה.
 
לחוות הרפיה עמוקה - הרפיה דורשת את מיקוד תשומת הלב שלך ולחבר בין חמשת החושים שלכם לבין העולם החיצוני. כאשר אתם נוסעים לבית אחרי העיסוי, החושים שלכם ם בכוננות גבוהה בשל הקלט החושי של המרחב החדש.
 
כאשר אתם בבית, אתם רגילים למרחב, כי אתם מסוגל להירגע יותר טוב ומהר יותר. זה עוזר לכם לנוע עמוק יותר לתוך הרפיה במהלך הפגישה. 
 
בספא, למטפל בעיסוי יש בדרך כלל כ 5-10 דקות בין הלקוחות כדי החליף את המצעים ולסדר את החדר עבור הלקוח הבא. המטפלים עושים בין 5 עד 7 עיסויים ביום. אז באופן טבעי, האיכות יורדת. 
 
כאשר מטפל בעיסוי בא אליך הביתה לעשות עיסוי, הם רואים את הבית שלך, תמונות משפחה, ואולי אפילו את המשפחה, ולכן יש להם חיבור טוב יותר עליך כאדם. העיסוי באיכות יותר גבוהה.

הצטרף עכשיו

אנשי מקצוע ברפואה משלימה ואורח חיים בריא. 

הצטרפו עכשיו למסלול בסיס לשישה חודשי התנסות בחינם!