עמוד הבית > בלוג > צ'יירו נומרולוגיה

צ'יירו נומרולוגיה

מחבר: מערכת האתרתאריך: 31/05/2016
דמות ידועה ומכובדת בהיסטוריה של הנומרולוגיה היה אדם בשם צ'יירו. ויליאם ג'ון וורנר נולד בשנת 1866, האסטרולוג האירי הזה הפך לדמות מפתח במחקרים על תורת הנסתר במאה העשרים.

צ'יירו תאר את עצמו בתור קורא בכף היד, אסטרולוג ומגלה עתידות.

כיום, ללימוד נומרולוגיה יש שורשים לנומרולוגיה כשדים של צ'יירו.

נומרולוגיה קבלית

לנומרולוגיה יש שתי שיטות שונות: שיטת פיתגורס והשיטה העברית, הידוע גם בשם נומרולוגיה קבלית או נומרולוגית כשדים אשר מתחקה אחרי הקבלה העברית ובספר במדבר כשדים. הערכים המספריים הנמצאים בנומרולוגית הכשדים הגיע במקור מהשפה הארמית ולכן הותאמה לשימוש על ידי האלפבית האנגלי.

נומרולוגיה קבלית מתייחסת לא רק לאיות אלה להברה הנשמעת משמות החשובים לשימוש הנומרולוגיה. נומרולוגיה התבססה במקור על לימוד כיצד הצליל משפיע על אנשים. נומרולוגיה קבלית דורשת הן ציות לערכים מספריים והן להברות. מסיבה זו, נומרולוגיה כשדים היא די קלה לשימוש וצברה פופולריות רבה.

הנומרולוגיה הקבלית מתגאה ביכולת לתת קריאה מדויקת לטווח ארוך על החיים הכלליים של אדם. הנומרולוגיה הקבלית לוקחת ברצינות רבה שמות של תינוקות, אירועים מסוימים יהיו מושרשים לתוך חייהם של אנשים באמצעות שמותיהם.

השיטה של צ'יירו

צ'יירו השתמש בידע שלו של הקריאה בכף היד, אסטרולוגיה, ובנומרולוגיה להפיץ את שיטת התחזיות שנתנה לו, לטענתו תהילה. מספר לקוחות של צ'יירו באירופה ובארצות הברית היו מפורסמים, כמו מארק טוויין, אוסקר ויילד, ושרה ברנאר. צ'יירו גם ערך ראיונות עם דמויות מוכרות, וכלל אותם בכתביו האוטוביוגרפיים.

נומרולוגיה עושה שימוש בספרות חד-ספרתיות של 1 עד 9. צ'יירו פיתח את השיטה לפיה לכל ערך אלפביתי יש ערך מספרים מקביל.

לכל מספר ואות יש משמעות. השיטה של צ'יירו, כמו כל השיטות האחרות של הנומרולוגיה, הם רווייה בסמלים. כל מספר מייצג מחרוזת של אותיות או תאריך מיוחד לאדם כלשהו. מספרים אלה מפורקים לסמלים המייצגים אישיות מבוססת על כוכבי הלכת ועל אלמנטים.

תאריכים ושמות מקבלים משמעות בחיפוש אחר מה העתיד עשוי לצפון בחובו עבורנו. שיטות אלה לא היו פופולרייות היום ללא המאמצים של צ'יירו, אנחנו צריכים להיות אסירי תודה על הדמות מהעבר כי מאפשרת בהווה לחלום באופן מושכל יותר לגבי העתיד.

הצטרף עכשיו

אנשי מקצוע ברפואה משלימה ואורח חיים בריא. 

הצטרפו עכשיו למסלול בסיס לשישה חודשי התנסות בחינם!