עמוד הבית > בלוג > 5 דרכים שספורטאים יכולים להפיק תועלת עיסוי ספורטאים

5 דרכים שספורטאים יכולים להפיק תועלת עיסוי ספורטאים

מחבר: מערכת האתרתאריך: 23/05/2016
עיסוי שימש במשך מאות שנים כסוג של רפואה אלטרנטיבית וכדרך לקידום בריאות ורווחה. למרות שאנשים רבים חושבים על עיסוי כאמצעי טיפולי עבור הרפיה ולכייף. 


 
כל אדם וספורטאים, בפרט, יכולים להפיק תועלת רבה מעיסוי כדי לשפר את ההישגים, למנוע פציעות וכטיפול אחרי פציעה ולפני תחרות.
 
1. עיסוי מגביר גמישות – גמישות חשובה מאוד לספורטאים ומסייע להם לשמור על ביצועים אופטימליים. לא משנה באיזה ספורט האתלט מתחרה, אם הוא יהיה יותר גמיש יהיה לו יתרון על פני מתחריו. עיסוי מותח את סיבי השריר ומשפר את הגמישות.
 
2. עיסוי משפר את זרימת הדם - עם זרימת דם יותר טובה, הספורטאי יכול לנשום יותר בקלות, להתאמן בצורה חלקה יותר. עיסוי עוזר לזרימת הדם, את  אצל ספורטאי זה אומר שיפור רמות הביצועים שלו.
 
3. עיסוי מקל על כאבי שרירים - אם ספורטאי סובל מכאבים בגלל פציעה, הוא לא יוכל לשחק ולהתחרות בצורה הכי טובה האפשרית עבורו. על ידי עיסוי רגיל, ניתן להקל משמעותית על כאבי שרירים ולאפשר לספורטאי לעשות את המיטב שלו מבלי להיות מוגבל בגלל בעיות כאב.
 
4. עיסויים - ספורטאי יכול למעשה לשפר את כמות ואיכות השינה. ליהנות משינה עמוקה יותר,  ולאפשר לספורטאי להתאמן ולהתחרות ברמה אופטימלית.
 
5. עיסוי מגביר את רמות הרפיה - לספורטאים רבים מסוג אישיות A שמתקשים מאוד להרגע. כאשר ספורטאי לא יכול להירגע המתח משפיע על הבריאות שלו וכמובן על הישגיו. ספורטאי שמקבל עיסויים יכול ללמוד להרגיע גופו ומוחו ולשפר את ביצועיו.
 
עיסוי ספורטאים הוא עסק הולך וגדל. יותר ויותר מטפלים בעיסוי בוחרים להיכנס לתחום של עיסוי ספורטאים. מאז שספורטאים רבים למדו את היתרונות הרבים של עיסוי, יכך צבר תחום עיסוי הספורטאים יותר פופולארי עבור המעסים. למעשה, ניתן למצוא מעסי ספורט בחדרי ההלבשה של כמעט כל אירוע ספורט מקצועי.
 
על ידי קבלת עיסוי רקמות עמוק לפחות פעם בשבוע, ספורטאים יכולים לשמור על השרירים שלהם בריאים, לשפר את הגמישות שלהם, לשמור על רגיעה ליהנות משינה טובה יותר. אלה הם רק כמה מן היתרונות של עיסוי, אבל יש הרבה יותר.

כדגכדגכ
 
קל למצוא מטפל בעיסוי מקצועי שמתמחה בעיסוי ספורטאים. על ידי חיפוש באתר תרפיסט ישראל אתה יכול לחפש ולמצוא את המטפל אשר מתאים לך באזור מגוריך. כמובן, אתה תמיד יכול לבקש המלצות מספורטאים אחרים. בנוסף, אתה עשויי לגלות שיש כבר מטפל המתמחה בעיסוי ספורטאים בצוות מכון הכושר שלך. אם זה המקרה, תן לו צאנס. ייתכן שתמצא בדיוק המטפל שאתה מחפש.
 

הצטרף עכשיו

אנשי מקצוע ברפואה משלימה ואורח חיים בריא. 

הצטרפו עכשיו למסלול בסיס לשישה חודשי התנסות בחינם!