שתף אותי
 
 

אבחון אבחון באמצעות צבעים - אורה סומא

אבחון באמצעות צבעים

לצבעים יש משמעות רבה בחיינו. הצבעים משפיעים עלינו במישור הרוחני, הפסיכולוגי והפיזיולוגי.

אורה סומא או בשמו המוכר אבחון באמצעות צבעים היא שיטת אבחון, טיפול וריפוי הגוף, הנפש והרוח באמצעות בקבוקוני צמדי צבעים. 

טיפול ייחודי זה מאפשר למטפל להבין את סדר העדיפויות בנפש המטופל ולזהות את הכוחות הזמינים עבור המטופל ובאילו כוחות  המטופל פוחד או לא יכול להשתמש.

מאפשר למטפל לבחור את הכלים הטיפוליים המתאימים, להבין בצורה מעמיקה היכן נמצא הקושי, לזהות ולטפל במצבי סיכון, ולצורך מעקב בתקופת הטיפול על מנת לזהות שינויים שעוברים על המטופל.
 
הטיפול מתבצע על ידי תרפיית נשמה בלתי מתערבת ששונה משיטות ריפוי אחרות בכך שהמטופל בוחר את הריפוי בעצמו.
 

אז איך זה עובד?


המטופל בוחר מתוך למעלה ממאה בקבוקונים של תמציות צבעים המופקות בעיקר מפרחים, צמחים, שמנים, מינרלים וגבישים, ארבעה בקבוקונים בצורה אינטואטיבית. 
 
בהתאם לבחירתו מקבל המטופל בקבוקים אותם עליו להריח ולאחר מכן, לפזר סביב ההילה שלו במטרה להביאו לאיזון, מודעות וקבלה עצמית.
 
כל בקבוקון מחולק לשני צבעים שונים. עבור כל צבע יש מסר שהוא המפתח להבנת ההכרה העל -מודעת של התפתחות הנשמה.
 
לסדר בחירת הבקבוקונים יש משמעות חשובה.
 
הבקבוקון הראשון אותו בוחר המטופל ידוע כבקבוק האורה (הילה המקיפה את הגוף), הייעוד. הבקבוקון הראשון מייצג את הדרך בה הנשמה רואה את עצמה ברבד העמוק ביותר. בחלקו התחתון של הבקבוקון נמצא הצבע שמיצג את מהות הנשמה, זה שמתגלגל בין הנשמות. הצבע בחלק העליון של הבקבוקון מייצג את האנרגיה של הנשמה דרכה היא באה לידי ביטוי. 
 
הבקבוקון השני מייצג את העבר שליווה את הנשמה הידוע גם כבקבוקון המכשול, האתגר והקושי, המראה היכן היה צורך בריפוי בעבר. כאשר כל האנרגיות  הקיימות בבקבוקון השני התמזגו, הופכים הקשיים למתנות, מעשירים את הנשמה ומעמיקים את הבנתה.
 
הבקבוקון השלישי הוא בקבוק ההווה המידי, את נקודת המבט של הנשמה כפי שהיא עומדת בדרכה כאן ועכשיו. הצבע בחלק העליון מייצג את המודע, והצבע בחלק התחתון מייצג את האנרגיות וההתלבטויות הנמצאות מתחת לפני השטח.
 
הבקבוקון הרביעי מייצג את הנשמה בהווה, את תודעת העל שלה שמראה למטופל מהן האנרגיות שהוא מושך אליו - היכן הייתה הנשמה בעבר והיכן היא נמצאת כאן ועכשיו. הבקבוקון הרביעי תמיד מקבל פירוש חיובי.