שתף אותי
 
 

טיפול הומאופתיה

הומאופתיה

הומאופתיה מטפלת בכל אדם כפרט ייחודי במטרה להמריץ את יכולת הריפוי הטבעי שלו. 
ההומאופת בוחר את התרופה המתאימה ביותר המבוססת על הסימפטומים הספציפיים של הפרט בהתאם לבריאותו.
 
הומאופתיה היא מערכת של בריאות טבעית שנמצאת בשימוש ברחבי העולם במשך 200 שנים. מוכרת על ידי ארגון הבריאות העולמי כמערכת הטיפולית השנייה בגודלה בשימוש בעולם. אמנם היא פופולרית יותר באמריקה הודו והדרום, אבל, למעלה משלושים מיליון בני אדם באירופה, ומיליוני אחרים ברחבי העולם, נהנים מהשימוש הומאופתיה.
 
הומיאופתיה מתבססת על שני עקרונות שחלו באופן קבוע לאורך ההיסטוריה של הרפואה, הן בעולם המזרחי והמערבי. העיקרון הראשון הוא להניח שהגוף יודע מה הוא עושה ושסימפטומים הם הדרך של הגוף של נקיטת פעולה על מנת להתגבר על מחלה. 
 
תגובת הריפוי הזאת אוטומטית בכל אורגניזם חי. קוראים לזה, התגובה החיונית. בצורה דומה, הרפואה פועלת כזרז לתהליך התגובה הטבעית, בהינתן שזאת האינפורמציה לה היא זקוקה על מנת להשלים את תהליך הריפוי.
 
הפעולה הראשונית של התגובה החיונית בתוספת התרופה מגבירה את עוצמת הסימפטומים,  זאת האינדיקציה הראשונה על תהליך ריפוי כללי שמתרחש.
 
העיקרון השני, כי רק "במינון המינימאלי" הגירוי של התרופה עובד מתוך החיוניות ולא נכפה מבחוץ. מספיק ליזום את תהליך הריפוי, אשר לאחר מכן ממשיך, מונע על ידי משימת הריפוי הפנימית משלו. 
 
תרופות הומאופתיות הניתנות במינונים מינימליים, למרות שהם מעוררות תגובה חיונית של הגוף, אינן גורמות לתופעות לוואי שהם המגבלה של טיפול קונבנציונלי.
 

למה הומאופתיה כל כך פופולרית?

  • טיפול הומאופתי עובד עם מנגנון הריפוי העצמי של הגוף כדי להביא בריאות ורווחה.
  • אתה מטופל כאינדיבידואל ולא על פי תוויות מחלה
  • הומאופתיה מטפלת בכל הסימפטומים שלך בכל הרמות של ההוויה - רוחני, רגשי, נפשי ופיסי ומוצאת את התהליכים הטבעיים של הגוף עבורם.
  • תרופות הומיאופתיות מוכנות, נותנות את המינון המינימאלי, עדינות ורבות עוצמה. אינן ממכרות, ולא נוסו על בעלי חיים.