שתף אותי
 
 

טיפול ואטסו

וואטסו הוא טיפול גוף המבוצע במים חמים (סביב 35 מעלות צלזיוס). טיפול הואטסו משלב אלמנטים של עיסוי, תנועות משולבות לחיצות ומתיחות משיאצו וריקוד. המטופל נתמך על ידי המטפל תוך כדי תנועות ערסול, עיסוי, נדנוד ומתיחה. למים החמים יש השפעה עמוקה של רגיעה מדיטטיבית.
 
רגעים קסומים של דממה בשילוב עם תנועות קצביות של זרימת המים המשחררות את הגוף בדרכים שלא אפשריות בטיפולים יבשים. המים החמים משחררים ומרפים את השרירים ותומכים בעמוד השדרה. על ידי תמיכה זו וללא המשקל של הגוף, עמוד השדרה, המפרקים והשרירים מטופלים בשיטות האפשריות רק בעבודה במים. האפקט כולל מתיחה עדינה ויחד עם זאת עמוקה המשחרר את המפרקים והשרירים, כל זאת במצב של הרפיה עמוקה המעודדת שחרור של לחצים ומתחים.
 
משום אינספור הבעיות המטופלות בהצלחה רבה כגון: בעיות שכיחות של הריון כגון כבדות, קושי בנשימה, בצקות, כאבים בגב התחתון, בעיות לחץ וחרדות, פוביות, סיוע בהתאוששות מפציעה, הקלה על כאבי שרירים ומפרקים, נשימה עמוקה ומלאה יותר, ירידה ברמות חרדה ומתח, ירידה בכאב, שיפור שינה ועיכול ותחושת רווחה עמוקה הפך טיפול הואטסו לפופולארי ומבוקש בכל רחבי העולם במכוני ספא, מכוני בריאות ואיכות חיים, בטיפולי פיזיותרפיה ועוד.

אז מה אני צפוי לחוות?


לקוחות רבים יבואו עם דגש ספציפי (למשל תסמונות כאב, לאחר פציעה או לאחר ניתוח, מגבלות תנועה מסוימות) ואילו אחרים מבקשים ואטסו לחוויה קסומה של רוגע, שחרור מלחצי היום יום והשגרה, פסק הזמן, דממה ומדיטציה שקטה, טיפול זוגי מחבר, מתנה ליום הולדת.
 
דמיינו את החמימות והרגשת חוסר המשקל של המים... העיניים נעצמות, משחק של אורות וצורות מרצדים למול העפעפיים שלך, האוזניים מתחת למים וכל הקולות של העולם מתעמעמים.
 
העולם מתחיל להעלם ומשאיר אותך ואת החוויה של עיטוף המים, שום דבר שצריך לעשות, שום מקום ללכת אליו, רק קבלה ושחרור, לתנועות החינניות, הנדנוד והערסול העדין. 
 
מצב של אושר ורמות רוגע שלא האמנתם כי אפשריות.
 
החוויה של כל אדם אישית וייחודית, לרבים יש השפעות פיזיות של הרפיה, רגיעה, טווח תנועה גדול יותר, שחרור עמוד השדרה והמפרקים, אחרים חווים רגשות, תובנות אישיות, התחדשות של זיכרונות ישנם. מטופלים רבים מעידים על תחושה של יופי, קלילות וחסד, או תחושות של טיפוח, ביטחון, חזרה לעוברות... חלום.
 
האמת...כמו שאי אפשר לתאר שיר או יצירת אמנות במילים, חייבים לשמוע או לראות כדי להבין.
 
כל המילים היפות לא יכולות לתאר את החוויה בואטסו ואת ההשפעה האישית והייחודית שכל מטופל חווה על עצמו.