שתף אותי
 
 

טיפול כירולוגיה

כירולוגיה

כירולוגיה או קריאה בכף היד מגלה פרטים על אופיו או עתידו של אדם על פי פיענוח מאפייני קווים בכף היד.
 
על כף היד יש שלושה קווים עיקריים - קו החיים, קו הלב וקו הראש. 
 
קו הלב, הידוע גם בשם קו האהבה, נותן אינדיקציה על מצבו הרגשי של האדם ועל מערכות יחסים רגשיים ופיזיות שלו עם אחרים. קו זה יכול לנבא את בריאות הלב. קו זה ממוקם מעל קו הראש וקו החיים. הוא מתחיל או מתחת לאצבע או מתחת לאצבע האמצעית ומשתרע לכיוון אצבע הזרת.
 
קו הראש, הידוע גם כקו החוכמה (נחשב לאחד מהקווים החשובים ביותר בקריאה בכף היד), מצביע על מצב נפשי ופסיכולוגי ועל התפתחות אינטלקטואלית ויכולות אינטואיטיביות.
קו זה מתחיל בדיוק מעל קו החיים, בין האגודל ואצבע המורה וחוצה את כף היד לכיוון הקצה השני של כף היד אופקית. לפעמים קו הראש מתחיל ישירות על קו החיים ומרחיב אותו משם. משמעות הדבר היא שיש לך רצון חזק - רוח על חומר. קווים מפוצלים נקראים לעתים המזלג של הסופר או המזלג של עורך הדין.
 
קו החיים הוא הקו שאנשים הכי הרבה סקרנים לגביו ה. קו זה מתחיל בין האצבע והאגודל וממשיך כלפי מטה לכיוון בסיס האגודל והחיבור לשורש כף היד. הטעות הנפוצה ביותר על קו החיים היא שהוא חושף כמה זמן אתה חי או מתי תמות. קו החיים הידוע גם כקו האהבה חושף מידע על המפגשים בחיים שלך, מערכות יחסים, בריאות פיזית ונפשית.
 
קווי כף יד קטנים, או קווים משנים, חושפים את הכישרון של האדם, אינטרסים, נקודות חוזק וחולשה. המשמעויות שלהם יכולות להשתנות, תלוי בצורת היד. קווים קטנים יכולים להיות מאוד קלושים או ולא ברורים, והם דיי נפוצים.
אם הם מופיעים על כף היד, הם יתנו לקורא בכף היד הרבה יותר תובנות ומידע. 
 
אלו הם תשעת הקווים הקטנים הנפוצים ביותר והמשמעויות הכלליות שלהם - קו גורל, קו אפולו (שמש), צמיד קווים (rascette), קווי קשר (נישואים), קו בריאות, מחוך של ונוס וקו אינטואיציה.

אז מה אומרים הצורות בכף ידכם לגבי קו החיים?

  • קו ארוך ועמוק - מציין בריאות טובה, כושר גופני, חיוניות ואדם מאוזן היטב.
  • קו קצר ועמוק - מציין את היכולת להתגבר על בעיות פיזיות. המיתוס שקו חיים קצר מסמל חיים קצרים שגוי. אם קו החיים קצר ורדוד, זה בדרך כלל מסמן שאנשים אחרים יכולים בקלות להשפיע או לשלוט בך.
  • קו עמוק - מציין נתיב חיים חלק יותר.
  • קו חלש - מציין אדם עם אנרגיה נמוכה, אנשים פחות הרפתקנים.
  • קו שבור - מציין מאבקים, הפסדים, שינוי בלתי צפוי או הפרעה בדרך החיים, תאונה או מחלה של האדם. הפסקה בקו החיים ביד אחת יכולה לסמן שאתה עשוי לקבל מחלה ולהתאושש במהירות. הפסקה בקו החיים בשני הידיים יכולה לסמן שאתה עלול לסבול ממחלה קשה. אם יש הפסקה בסמוך לאזור פרק כף היד בקו, זה יכול להצביע על בעיות בילדות מוקדמת.
  • קו מקווקו – מציין שהאדם רגיש לבריאות או שיש לו בעיות רגשיות. ייתכן גם שהחיים יקחו אותו לכיוונים רבים.
  • קו מפוצל – מציין משמעויות שונות בהתאם למיקום הפיצול ביד. בדרך כלל, קו מפוצל מצביע על שינוי או הפרעה במהלך החיים. לפעמים קו מפוצל אומר שאתה מוקף באנרגיות מפוזרות או מפוצלות. אם הפיצול מוביל לנקודה ביד הנקראת קו הר בירח (mount of moon line), זה מצביע על הצלחה והכרה. אם זה פיצול לכיוון קו הר בירח זה מציין נסיעה למקומות מרוחקים.
  • קו כפול או משולש - מציין שהאדם מוקף אנרגיות חיוביות ויש לך סיבולת גדולה. ייתכן שיש תאום או שמצא בן זוג שותף ונשמה אמיתי, או שיש לו מישהו ששומר עליו. עם זאת, ייתכן שזה אומר שהוא חי חיים כפולים.
  • קו חסר - מציין שהאדם מתוח, חרד ועצבני.
  • קו מסועף - ענפים כלפי מעלה מצביעים על הישג והצלחה וענפים כלפי מטה מצביעים על בריאות לקויה פיזית ורגשית, בעיות כספיות, רגשות של עצב ואובדן. קווים הנמתחים מעל קו החיים מצביעים על יכולת התאוששות ממצבים. קווים הנמתחים מתחת לקו החיים מצביעים על ביזבוז אנרגיה.