עמוד הבית > סוגי הטיפולים > מאמן כושר אישי
שתף אותי
 
 

מאמן כושר אישי

מאמן כושר אישי

ישנם אינספור יתרונות של עבודה עם מאמן כושר אישי.  מאמן כושר אישי הוא הדרך המהירה ביותר, הקלה ביותר והמוצלחת ביותר כדי לשפר את הכושר הגופני ואת הבריאות. למעשה, היתרונות של אימון אישי כל כך אפקטיביים והוא פופולארי לכל שכבות הציבור והתפשט הרבה מעבר לנחלתם של העשירים והמפורסמים. מאמנים אישיים מאמנים גברים ונשים בכל הגילאים והרמות הכלכליות. איך תדעו אם מאמן כושר אישי הוא הבחירה הנכונה בשבילכם? קחו למשל את הדברים הבאים שמאמן כושר אישי יכול לעשות:
 
תוצאות והתמדה – כולנו יודעים כאבחנה את החשיבות העצומה של כושר גופני לבריאות פיזית מנטלית ונפשית. אך במבחן התוצאה ההישרדות והמטלות היומיומיות דוחקות את הכושר למקום אחרון. מאמני כושר אישיים מוסמכים מספקים מוטיבציה לפיתוח אורח חיים בריא ומעודדים אותנו להציב את הכושר הגופני בעדיפות גבוהה. מאמן אישי עוזר לנו להתגבר המכשולים והמעצורים שמונעים מאתנו להגיע לתוצאות.
 
שיפור הכושר הכללי שלכם – הסיבות העיקריות לשכור מאמני כושר אישיים עליהם מצביעים סקרי IDEA הם להשיג סיוע מקצועי לשפור בריאות הלב וכלי הדם, כוח, גמישות, סיבולת, יציבה, שיווי משקל וקואורדינציה. 
 
ירידה במשקל או שמירה על משקל בריא. הפחתת שומן גוף או עיצוב וחיטוב גוף יכולים להיות מושגים בקלות בעזרת מאמן כושר אישי מוסמך, המאמן עוזר להגדיר מטרות ריאליות ולקבוע אסטרטגיות בטוחות, כל זאת תוך מתן עידוד והעצמה למתאמן.
 
התמקדות על הבעיות הבריאותיות הייחודיות שלנו. סקרי IDEA מראים כי ל 50% מכלל הציבור שפונה למאמני כושר אישיים יש צרכים רפואיים מיוחדים, כגון דלקת פרקים, סוכרת או השמנת יתר. מאמן אישי יכול לעזור לכם עם בעיות אלה או אחרות, לרבות כאבי גב תחתון, שיקום מפציעה ואימון לחזרה לגיזרה לאחר לידה. המאמן האישי בשיתוף פעולה עם הרופא שלכם, פיזיותרפיסט או איש צוות רפואי יתכנן תכנית בטוחה, יעילה אשר תאיץ את ההחלמה או תאפשר לכם ליעדים שהגדרתם ומעניינים אתכם כגון פיתוח גוף, חיטוב גוף, בריאות וחיות בחיי היומיום וכו'.
 
שיפור רוח, גוף ונפש. מאמן אישי יכול לשמש מקפצה  לחוויות חדשות של צמיחה אישית. מאמני כושר אישיים מספקים פעילויות גוף-נפש, כגון שיעורי יוגה או טאי צ'י. המאמן האישי שלך יכול לעזור לכם לחשוף תובנות חדשות על עצמכם או למצוא פוטנציאל שלא ידעתם שיש לכם.
 
קחו אחריות על בריאותכם ואיכות חייכם. עם מאמן כושר אישי, אתם יכולים למצוא את תכנית האימון שעובדת הכי טוב עבורכם. נוחה לכם. עם מסגרת תובענית או גישה עדינה יותר. להתאמן בבית או בעבודה, במועדון כושר או במתקן של מאמן הכושר אישי. כמה פעמים בשבוע או בחודש אתם רוצים לפגוש המאמן האישי שלכם, ובמשך כמה זמן?