שתף אותי
 
 

טיפול תטא הילינג

תטא הילינג

טכניקת תטא הילינג נוצרה על ידי ויאנה סטייבל בשינה 1995 במהלך המסע האישי שלה בחזרה לבריאות ואחרי שהיא נרפאה מ 9 גידולים ברגלה.
 
טכניקת תטא הילינג היא טכניקת מדיטציה ופילוסופיה רוחנית - לא ספציפית לדת אחת, אלא לקבל את כולם - במטרה להתקרב לבורא.
 
זוהי שיטת אימון למוח, הגוף והרוח שמאפשרת לנקות את האמונות הגורמות לנו לחיות חיים מוגבלים בעזרת מחשבות חיוביות, פיתוח מעלות בכל מה שאנחנו עושים ויצירת אורח חיים חיובי.
 
טכניקת תטא הילינג משמשת כהשלמה לרפואה קונבנציונלית. טכניקה זו מלמדת איך להשתמש באינטואיציה טבעית של האדם עצמו, הסתמכות על אהבה ללא תנאי של בורא של כל מה שאעשה בפועל "העבודה." מטפלים בתטא הילינג מאמינים בשינוי מחזור גלי המוח שלך ולמעשה אתה יכול לצפות שבאמצעות מסרים מהבורא ניתן לייצר רווחה פיזית ורגשית מיידית ולעזור להשיג הרמוניה בנפש, בגוף וברוח שלנו. 
 

איך מתנהל הטיפול?


במהלך הטיפול יזהה המטפל באילו אמונות הוא מחזיק ברמה הפיזית והרגשית.
זה יעשה באופן אינטואיטיבי בעזרת טכניקה הנקראת "חפירה". חפירה עובדת על שכבות של אמונות על מנת לחשוף את המפתח לבסיס האמונות הללו.
 
כאשר אמונה עמוקה נחשפת, האמונות שנגרמו בגללה יתמוססו בצורה טבעית כמו מגדל קלפים ומשחררים את המטופל מיד מהתבניות והדפוסים התנהגותיים ללא הצורך לחיות מחדש את טראומות עבר.
 
משך פגישת תטא הילינג הוא בדרך כלל בין 30 ל 90 דקות, מידת הזמן הנדרשת תלויה במורכבות הבעיה. ניתן לטפל ברוב הבעיות במפגש אחד או שניים, בעיות קשות יותר יצריכו יותר מפגשים.
 
המטופל לא צריך להתכונן לטיפול ויכול לפקפק לחלוטין שזה יעבוד. מועיל מאוד להשמיע את הרגשות וההתנגדויות למטפל כי זה יעזור לו למקד את אופן הטיפול באזור הבעייתי.
 
הרבה ריפויים מתרחשים ספונטנית כאשר המטפל מפיג את חששות המטופל.
 
כמו כן מועיל לשתות הרבה מים לפני הפגישה, זה יסייע בבדיקת השריר. כל השינויים מתרחשים רק אם המטופל נרתם לטיפול. תטא הילינג עובד רק עם הסכמה מלאה לקבל טיפול מצד המטופל.
 
המילה "כן" מסמנת את הנכונות של המטופל לקבל את המציאות החדשה.
 
המטפל יוצר מרחב בטוח ותומך שבו המטופל יכול לחקור כל תחום בחיים שלו שבו הוא רוצה לראות שינויים, בנוסף לשיפור הבריאת והרווחה, ניתן לעבוד על דבר החל ממציאת נפש תאומה, פיצוח היצירתיות או גדילת העסק של המטופל.