עמוד הבית > בלוג > עיסוי בחיפה

עיסוי בחיפה

מחבר: מערכת האתרתאריך: 18/05/2016

למה כדאי לעשות עיסוי בחיפה


עיסוי בחיפה, המתנה האולטמטיבית והפופולארית ביותר בחיפה ובכלל בארץ ובעולם היא עיסוי מפנק, כמתנה ליום הולדת, מתנה לאהוב או אהובה, מתנה ליום נישואים, מתנה עבור עצמנו לאיזון והרגעה מתלאות היומיום. אז למה כדאי עיסוי בחיפה? אז עיסוי בחיפה או בכל עיר אחרת מומלצת ביותר גם כטיפול שוטף לאורח חיים בריא, לטיפול בבעיה רפואית ואפילו רגשית וגם כמתנה אידאלית.עיסוי מבוצע במשך אלפי שנים. היום, אם אתה צריך או רוצה עיסוי ניתן לבחור מתוך 80 סגנונות עיסוי במגוון רחב של מידת לחץ, תנועות וטכניקות. כל סוג עיסוי כרוך בלחיצה, שפשוף או במניפולציה על שרירים ורקמות רכות באמצעות כף היד, האצבעות, אמות ומרפקים ואפילו דריכה עם הרגליים.

בסקר שנערך על ידי התאחדות העיסוי האמריקאי שנערך בשנת 2007, כרבע מכלל האמריקנים הבוגרים עשו עיסוי אחד לפחות בשנה. הפופולריות של עיסוי היא לא מקרית, עיסוי כולל בחובו יתרונות בריאותיים רבים לצורך הקלה בסימפטומים רבים הקשורים לכאב, לריפוי ושיקום מפציעות, לאיזון ורגיעה ובריאות באופן כללי.
 
אז איזה עיסוי מתאים ביותר עבורך?
 
סגנונות עיסוי שונים היו פופולריים בתקופות שונות, בוודאי חשוב לך לדעת איזה סגנון מתאים לצורך האישי שלך.
 
עיסוי יכול להיות בתנועות עיסוי ארוכות, קצרות, קשתיות, עמוקות, עדינות, רפואיות או לכייף ושחרור מלחצי היומיום בבית ובעבודה. בחלקם העיסוי מתבצע על ידי קרמים או שמנים ועבור חלקם לא, חלקם ללא בגדים וחלקם בלבוש מלא.
 
לפני שתוכל להחליט איזה סגנון עיסוי הכי טוב עבורך, אתה צריך לשאול את עצמך שאלה.
האם אתה רוצה עיסוי כדי להפיג פתח ולצורך הרפיה? או אולי אתה זקוק לעיסוי לצורך טיפול בסימפטום כל שהוא הקשור למצב בריאותי מסויים? לפני הזמנת עיסוי כדי להתייעץ עם המעסה ולשתף אותו במטרת העיסוי המתאים לגיל ולמצבך הבריאותי או כל צורך מיוחד הקשור לבעיה רפואית, רגשית או נפשית.
 
מהם סגנונות העיסוי הפופולריים ביותר?
 
עיסוי שוודי – העיסוי הנפוץ ביותר, עיסוי זה כולל תנועות לישה ארוכות ועדינות המבוצעות על השכבות העליונות של השרירים בשילוב תנועה של מפרקים ושחרור שרירים תפוסים. עיסוי זה מרגיע , מהנה וממריץ.
 
עיסוי רפואי – עיסוי זה הוא סוג של מניפולציה של רקמות רכות אשר נועדה לטפל בכאב כרוני במערכת השרירים ומערכת העצבים, עיסוי זה פועל בין היתר על נקודות טריגר פוינט.
 
עיסוי רקמות עמוק – עיסוי זה מצויין לטיפול בכאבים, נקודות נוקשות בגוף, . בעיסוי זה ממקד המעסה לחץ על שכבות שרירים, גידים, או ברקמות אחרות עמוקות מתחת לעור. עיסוי רקמות עמוק טיפולי במהותו ומיועד להקלה על דפוסים כרוניים של מתח, טיפול בשרירים לאחר פציעות כגון נקע.
 
עיסוי ספורטאים – עיסוי זה נוצר לצורך טיפול בפציעות ספורט ובכלל על מנת לעזור לספורטים לפני ואחרי אימונים. עיסוי זה משפר את הגמישות ומונע פציעות ספורט.
 

הצטרף עכשיו

אנשי מקצוע ברפואה משלימה ואורח חיים בריא. 

הצטרפו עכשיו למסלול בסיס לשישה חודשי התנסות בחינם!