שתף אותי
 
 

אקסס בארס

אקסס בארס

טיפול אקסס בארס משנה חיים של אנשים קרוב ל 25 שנים.

לאחרונה, לנוירולוג ד"ר ג'פרי .ל. פאנין היתה הזדמנות לבצע אנליזה לגבי מה קורה אחרי טיפול יחיד באקסס בארס. התועלות הרבות שנצפו בטיפול יחיד היו לא פחות ממדהימות.

בארס הן 32 נקודות אנרגיה הפועלות דרך וסביב הראש שקשורות להיבטים שונים של החיים, כאשר נגיעה קלה משחררות אנרגיה ישנה שמגבילה את המוח ואת הגוף ומאפשרות שינוי עצום.

נקודות אלו מאחסנות את הרכיב האלקטרומגנטי של מחשבות, רעיונות, עמדות, ההחלטות ואמונות שהיו לך מאז ומעולם על כל דבר.

לדוגמה: כל  המחשבות שחשבת אי פעם על כסף, מאוחסנות בצורת אנרגיה בבארס המכונה "כסף".

ישנם נקודות בארס לריפוי, גוף, שליטה, מודעות, יצירתיות, כוח, הזדקנות, סקס וכסף.

32 נקודות בארס אלה שונות אחת מהשנייה. כל נקודת בארס מקבילה בקנה אחד עם היבט או תחום כל שהוא בחיים.

בנגיעה בנקודות בארס שונות מנקים את האנרגיה הכלואה באזור או בהיבט מסויים של החיים הקשור לאותה נקודת בארס.

מספיקה נגיעה עדינה כדי לנקות את כל האנרגיות המאוחסנות בה. לחיצה של 5 דקות יכולה למחוק בין 5,000 ל – 10,000 שנים של דעות. מה היתרון במחיקת כמות כזאת של מידע שנאגר במהלך כל תקופת החיים הנוכחיים ובגלגולים קודמים.

כאשר אנו מתפקדים ופועלים מתוך דעות ואמונות שאגרנו במשך כל חיינו, אנו לא מודעים לאפשרויות ודרכים אחרות שאפשריות בהקשר זה.

כל מחשבה, רעיון, גישה, החלטה או אמונה שהתקבעה אצלנו, נשמרת כאנרגיה חשמלית ומגבילה את היכולת שלנו לשנות משהו בתחום זה. כאשר נשנה את האנרגיה, תשתנה הגישה בחיים בהקשר לאותו עניין שהאנרגיה מייצגת.

טיפול על ידי אקסס בארס הוא הדרך הפשוטה לשנות את האנרגיה ולאפשר למשהו חדש להתרחש באותו תחום.

אנשים חיים במעגלים סגורים בכל תחומי חייהם, באמצעות טיפול  אקסס בארס ניתן לשבור את אותם מעגלים ולחיות חיים שאתה באמת רוצה.

מה אפשר לצפות לאחר טיפול באקסס בארס?

במקרה הגרוע ביותר תיהנה מעיסוי טוב. במקרה הטוב כל החיים שלך יכולים להשתנות לכיוון חדש וליצר בחירות ופעולות חדשות שיתנו לך תוצאות חדשות באמת. זהו תהליך שמבטל  את המגבלות בכל תחומי החיים שלך בלי שום מאמץ.

ההשפעות הנפוצות ביותר שדווח עליהן הן: תחושה מוגברת של רוגע ונינוחות, פחות תגובתיות למצבים שהרגיזו אותך בעבר, שינה עמוקה, הרגשה שכל מה שהרגיז אותך לפני הפגישה לא משנה כבר.

האם טיפול באקסס בארס יכול לטפל בבעיות פיזיות ובכאב?

ניתן לראות הקלה רבה גם בבעיות פיזיות שונות ולחוות העלמות של כאבים מכל הגוף.

באמצעות טיפול באקסס בארס בשילוב עם כלים אחרים ניתן לטפל במחלות "חשוכות מרפא", כולל סרטן, דלקת פרקים, עייפות כרונית, דיכאון, הפרעה דו-קוטבית לזרז את הריפוי ולעודד את המערכת החיסונית לפעול ביתר יעילות.