שתף אותי
 
 

טיפול הילינג אנרגטי

הילינג

ריפוי מגע הילינג (שדה מגנטי סביב הגוף) הוא טיפול המשתמש בטכניקות יד עדינות המטפלות בחסימות אנרגטיות ומסייעים למטופל להאיץ את הריפוי של הפיזי, הרגשי, הנפשית והרוחני.

ריפוי ההילינג מבוסס על האמונה שבני אדם הם שדות אנרגיה שנמצאים באינטראקציה מתמדת עם אחרים והסביבה. המטרה של ריפוי הילינג היא להשתמש בהכוונת האינטראקציה האנרגטית בין המטפל והמטופל על מנת להחזיר הרמוניה למערכת האנרגיה של המטופל.

ריפוי הילינג עושה שימוש במתנת המגע על מנת להשפיע על מערכת האנרגיה האנושית, במיוחד באנרגיה המקיפה את הגוף, ומרכזי האנרגיה ששולטים על הזרימה של האנרגיה בגוף הפיזי.

בעזרת השימוש בידיים בהילינג המטפל ממריץ ומאזן את שדות האנרגיה האנושיים, ובכך משפיע על בריאות פיזית, נפשית, רגשית ורוחנית.

המטרה של ריפוי בהילינג היא להחזיר את האיזון והרמוניה במערכת האנרגיה, הצבת המטופל בעמדה של הנעת הגוף לריפוי עצמי.

נערכו מחקרים רבים על טיפול באמצעות הילינג המבוצע על טווח רחב של בעיות ביניהן סרטן, מחלות לב וכלי דם, תפקוד מערכת החיסון, כאב, לחצים נפשיים, לחץ ועוד.

מחקרים אלה מראים כי יש תמיכה לכך שהטיפול עזר ושיפר את מצב החולים באופן משמעותי.
 בתי חולים, אוניברסיטאות, מכללות, ארגונים מקצועיים ומכונים לאומים לבריאות תומכים ומממנים מחקרים אלו.

אז איך זה עובד?


בטיפול הילינג, המטפל מתחיל בתהליך מרכוז כדי להרגיע את הנפש, מתחבר לתחושה של חמלה, ונוכח באופן מלא עם המטופל. המטפל מתרכז בבעיה של המטופל ומניח את ידיו בקלילות על גופו של החולה או עושה תנועות ידיים גורפות מעל הגוף.

בספרות של פיזיקת קוונטים וריפוי הוליסטי ישנם תאוריות רבות על איך טיפול הילינג באנרגיה עובד. מנגנוני הפיזיקה המדויקת עדיין לא יודעות להסביר את זה באופן מובהק.
התוצאות המצטברות של המחקרים בנושא אנרגיה ותודעה מצביעים בצורה מובהקת כי "משהו קורה" וכי המטופלים מגיבים באופן חיובי לטיפולי אנרגיה כגון הילינג.

במהלך השנים חוקרים פיתחו דרכים למדוד את שדה האנרגיה. באופן תיאורטי, על ידי תיקון פגמים באנרגיה, טיפול בהילינג מקל על ריפוי של גוף, נפש ורוח.

טיפולי הילינג מתרכזים בהסרת חסימות אנרגיה בהילה ובמרכזי האנרגיה, הצ'אקרות.

ברגע שחוסר האיזון והחסימות האלו מוסרות, ערוצי האנרגיה מחדשים את פעולתם לאיזון הגוף הנפש והנשמה, משקמים את הבריאות ומקדמים את הריפוי.

ניקוי החסימות מסייע למנוע בעיות בעתיד על ידי השבת האיזון והסרת החסימות שיכלו לגרום בעתיד למחלות.

ריפוי מגע משלים טכניקות אחרות בהם מטופלים החולים, כולל פרקטיקה מקובלת רפואית בבתי חולים, במרפאות ובטיפול בבית, או טיפולי גוף-נפש בטיפולים כגון עיסוי, דמיון מודרך, תרפיה במוסיקה, אקופרסורה (הפעלת לחץ על נקודות מרידיאן), ביופידבק, ופסיכותרפיה . טיפול בהילינג לא נועד לשמש כתרופה.