שתף אותי
 
 

טיפול רייקי

רייקי

רייקי היא טכניקה יפנית להפחתת מתח והרפיה שגם מקדמת החלמה וריפוי. טיפול הרייקי מנוהל על ידי "הסתמכות על ידיים" והוא מבוסס על הרעיון כי "אנרגיית כוח חיים" סמויה זורמת דרכנו וזה מה שגורם לנו להיות בחיים. 
 
אם "אנרגיית כוח החיים" של אדם נמוכה, אז אנחנו נוטים יותר לחלות או מרגישים לחץ, ואם היא גבוהה, אנחנו מסוגלים להיות מאושרים ובריאים יותר. 
 
המילה רייקי מורכבת משתי מילים יפניות - ריי שפירושו "החוכמה של אלוהים או הכוח העליון" וקי שהוא "אנרגיית כוח חיים". אז רייקי הוא למעשה "אנרגיית כוח החיים מודרכים רוחנית."
 
המקור או הסיבה לבריאות מגיעה מה"קי" שזורם דרך וסביב הפרט ולא מהמצב התפקודי של האיברים והרקמות הפיזיים. ה"קי" מניע את האיברים והרקמות הפיזיים כפי כשהוא זורם דרכם, ולכן הוא אחראי ליצירת מצב בריא. אם הזרימה של "קי" מופרעת, האיברים והרקמות הפיזיים יושפעו לרעה. מכאן, הפרעה בזרימה של "קי" הוא הגורם העיקרי למחלה.
 
תכונה חשובה של קי היא שהוא מגיב למחשבות ולרגשות. קי יזרום בצורה חזקה יותר או ייחלש בפעולתו בהתאם לאיכות המחשבות והרגשות. המחשבות השליליות שלנו ורגשות הם הגורם העיקרי של הגבלה בזרימה של קי. כל המחשבות או הרגשות השליליים או חוסר הרמוניה יגרמו להפרעה בזרימה של קי. אפילו רפואה מערבית מכירה בתפקיד שמילא הנפש ביצירת מחלה וכמה רופאים מערביים קובעים כי 98% מהסיבות למחלה נגרמים במישרין או בעקיפין על ידי המוח.
 
טיפול ברייקי מרגיש כמו זוהר נפלא שזורם דרכך וסביבך. רייקי מטפל באדם כולו, כולל גוף, רגשות, נפש ורוח ויוצר השפעות מועילות הכוללות הרפיה ורגשות של שלום, ביטחון ורווחה. 
 
טיפול ברייקי יעיל בסיוע לריפוי כל סוגי הבעיות וגורם להשפעות חיוביות. רייקי עובד מצוין בשיתוף עם כל הטכניקות הרפואיות או הטיפוליות האחרות כדי להקל על תופעות לוואי ולקדם את ההתאוששות.
 
היכולת להשתמש ברייקי מועברת לתלמיד בכיתת רייקי ב" חניכה "שניתנה על ידי מאסטר ברייקי ומאפשרת לתלמיד להתחבר לאספקה בלתי מוגבלת של "אנרגיית כוח החיים" כדי לשפר את בריאותו של אדם ולשפר את איכות החיים.